Як зробити замовлення

Шановні клієнти!

В інтернет-магазині "АвтоШинТранс" товар, що цікавить, можна оформити на сайті або за допомогою менеджера. 

Як купити в інтернет-магазині шини та диски

Після введення обов'язкових та необхідних даних: Цікавий товар, кількість, ПІБ одержувача, дані для контакту, а також адреси, варіанти доставки, та способу оплати. Вам необхідно натиснути кнопку "Оформити замовлення".

Просимо, Вас, уважно заповнити та перевіряти ще раз Ваші персональні дані та замовлення. Конфіденційність даних гарантується. Спосіб та доставки попередньо уточнюються нашими менеджерами, які зв'язуються з Вами негайно після завершення замовлення товарів на сайті. Копію оформленого замовлення та номер декларації з доставки товару Ви отримаєте на телефон або e-mail, який вказали на сайті або при замовленні через менеджера.

Товари оформлені до 15,00 відправляємо в день оформлення заявки. неділю та святкові дні відправляємо на наступний робочий день. Оплата за доставку здійснює покупець.

Замовлення приймаються за телефонами;

(063) 012-0004 
(095) 012-0004 
(096) 012-0004

Понеділок – п'ятниця: с 9:00 до 17:00 
Субота з 9:00 до 12:00 

При отриманні замовлення обов'язково огляньте товар на відповідність тому, що Ви замовили, у присутності представника кур'єрської компанії. Якщо Ви виявили невідповідність товару який замовляли, або виявили дефект, негайно зателефонуйте нашому менеджеру для надання інформації та уточнення деталей щодо обміну або повернення товару.

Оплата товару;

Готівковий розрахунок 

Післяплатою або пост-сервісом: вартість за товар оплачується у відділенні кур'єрської транспортної компанії, яка здійснила перевезення вантажу: Нова Пошта, Ін-Тайм). Доставляння грошей назад провадиться за рахунок одержувача товару (клієнта);
Приватбанк: оплата на терміналі «ПриватБанку» або за системою інтернет-переказу «Приват24". За послугу з перерахування грошей банк бере комісію у розмірі 1% від вартості товару. Переказ та залік коштів відбувається протягом доби.

 
Безготівковий розрахунок (оплата через банк)
Юридичним особам потрібно надати документи для оформлення накладних.
Рахунок-фактуру на переказ грошей за товар ми відправимо на Вашу електронну адресу (e-mail), яка вказувалася при формуванні заявки, оплату зробити можна в будь-якому відділенні банку, на Ваш вибір.
Після здійснення оплати обов'язково! надіслати копію або скан-копію банківського доручення та довіреність, а оригінали надіслати нам поштою.

Ціни, вказані на сайті, є остаточними. При оплаті у безготівковий спосіб вартість товару не змінюється! Податки входять у вартість товару.
Увага! Кожне окреме замовлення можна сплатити лише одним способом на Ваш розсуд.

Оплата замовлення частинами та різними способами неможлива.


Повернутись до каталогу

Нагору