Шины Accelera

Accelera
Accelera

Індонезія. У більшості з нас ця країна асоціюється із сонцем, океаном, тропічною зеленню та екзотичними фруктами. Однак, на території цієї держави знаходяться заводи різних корпорацій, які виробляють продукцію, яка має попит у багатьох країнах світу. Приміром, яскравим представником індонезійської промисловості є виробник шин Accelera. Ця компанія ще молода, але вже дуже відома.

Історія в наш час

Компанія Accelera була заснована в Індонезії у 1996 році. Штаб квартира цього підприємства, як і виробничий завод, перебувають у місті під назвою Богор. Що характерно, всього за якісь три кілометри розташовується відомий усьому світу автодром Sentul International Circuit. Засновники компанії підійшли до цього питання серйозно. Про це говорить уже сама площа виробничих потужностей, яка становить 127 тисяч квадратних метрів. Замовити гуму Акселера (Accelera) автомобілісти отримали можливість у тому ж 1996, коли перша партія покришок зійшла з конвеєра. І це був справжній успіх.

Втім, це цілком зрозуміло. Адже для того, щоб досягти успіху в перші роки роботи, керівництво компанії використало дуже сильні інструменти. А саме:

підбір кваліфікованих кадрів;

застосування нових технологій та матеріалів;

встановлення сучасного європейського обладнання.

Не дивно, що це дало результат. Каталог шин Акселера (Accelera) розширився досить швидко, що дозволило компанії зацікавити своєю продукцією власників різних видів транспорту. Про якість говорити не доводиться. До нього немає жодних питань. А якщо враховувати ще й той факт, що ціни на автошини Accelera порівняно доступні, то це остаточно пояснює той факт, що продукція компанії потрібна на експорт.

Accelera в Україні

Наша країна не є винятком щодо цього питання. Чимало автомобілістів бажають купити шини Accelera в Україні, забезпечивши, таким чином, своє авто якісне «взуття» за порівняно невеликою ціною. Покришки Accelera в інтернет магазині представлені достатнім асортиментом, щоб задовольнити попит великої кількості автомобілістів. Наші консультанти допоможуть здійснити вибір і дадуть відповіді на запитання. Також покупці будуть приємно вражені швидкою доставкою, адже автомобільна гума Accelera у Києві знаходиться на складі.

Нагору