Шины Achilles

1 2
Achilles
Achilles

У більшості людей така країна, як Індонезія, не асоціюється з чимось іншим, крім відпочинку, океану, літа, екзотичних рослин і фруктів. Однак, якщо ви власник транспортного засобу, то з великою ймовірністю можна сказати, що для вас ця країна асоціюватиметься навіть з автомобільними покришками. Так, наприклад, не тільки відома, а й популярна продукція, яку випускає виробник шин Achilles.

Коротко про бренд Achilles

Компанія, що випускає дані автомобільні покришки, була заснована в 1991 році в Індонезії. Виробничі потужності розташовані поблизу Джакарти, що є столицею держави. На автомобілі туди можна дістатися приблизно за годину. Територія, яку займає завод, вельми чимала. Вона складає 61 га. Підприємству, яке зветься MASA, належить кілька брендів і Achilles – один із них. Каталог шин Ахіллес (Achilles) включає в себе продукцію для:

автомобілів різних типів;

мотоцикли.

Слід зазначити, що спочатку компанія розвивалася досить успішно, розробляючи власні технології, покращуючи якість продукції, знижуючи ціни на автошини Achilles. Не дивно, що попит зростав із кожним роком роботи компанії.

Істотні зміни відбулися 2004 року, коли вся корпорація була викуплена відомим концерном Nokian. Нове керівництво зуміло вивести виробництво покришок на зовсім інший рівень. Масштаби модернізації були приголомшливими, якщо не сказати більше. Все це робилося для того, щоб бренд Achilles асоціювався виключно з шинами преміум класу. І замовити гуму Ахіллес (Achilles) прагнула ще більша кількість автомобілістів як на території країни, так і за її межами. На підприємстві було запроваджено нові виробничі стандарти якості, що відповідають міжнародним, що дозволило підвищити ефективність цехів та рівень попиту.

Achilles в Україні

Якщо ви зацікавлені у покупці продукції даного бренду, то ми можемо запропонувати вам замовити шини Achilles в інтернет-магазині. На оформлення замовлення на сайті піде всього кілька хвилин, або ж ви можете зв'язатися телефоном з менеджером, який зробить це за вас. Він же готовий дати відповідь на будь-які питання, що стосуються цієї гуми. Ви зможете купити шини Achilles в Україні, будучи твердо впевнені, що це саме те, що вам потрібно. Вам не доведеться довго чекати на замовлену продукцію, оскільки автомобільна гума Achilles у Києві зберігається на нашому складі.

Нагору