Шины Aeolus

1 2
Aeolus
Aeolus

Вже минули ті часи, коли напис «Made in China» говорив про низьку якість продукції. Сьогодні в нашу країну з Китаю імпортується величезна кількість всіляких речей, які мають попит насамперед завдяки своїй якості. Автомобілісти скажуть, що у цьому твердженні – правда, оскільки виробник шин Aeolus відомий своєю якісною та надійною продукцією.

Історія бренду Aeolus

Компанія була створена у другій половині 20 століття. А якщо бути точнішою – 1965 року. Завод, на якому почали випускатися шини Aeolus, був побудований в невеликій провінції Китаю під назвою Хенань. Слід зазначити, що держава надавала новому підприємству серйозну підтримку протягом тривалого часу. Можливо, це був один із основних факторів, завдяки якому невелика фірма стала величезною корпорацією, а каталог шин Аеолус (Aeolus) на сьогоднішній день пропонує величезний вибір покришок для:

легкових автомобілів;

вантажних транспортних засобів;

мікроавтобусів;

та багатьох інших наземних видів транспорту.

На сьогоднішній день замовити гуму Аеолус (Aeolus) для продажу прагнуть торгові компанії багатьох країн світу. І не дивно, адже конструктори та інженери підприємства щодня працюють над тим, щоб покращити характеристики продукції, її довговічність, зменшивши при цьому вартість. Для досягнення цієї мети також здійснюється співпраця з науковим університетом Пекіна. Як можна бачити, їхня робота дає результат. Оскільки на експорт із Китаю йде величезна кількість покришок до Європи, а також країни колишнього Радянського Союзу.

З огляду на те, що якість на найвищому рівні і завжди є вибір, ціни на автошини Aeolus є дуже привабливими. Цю гуму можуть собі дозволити власники навіть найпростіших автомобілів економ класу, не кажучи вже про власників більш респектабельних транспортних засобів.

Aeolus в Україні

Замовити покришки Aeolus в інтернет-магазині, в одному з розділів якого ви зараз перебуваєте, можна за лічені хвилини. Ми пропонуємо купити шини Aeolus в Україні, щоб на особистому досвіді переконатися, що дана продукція здатна тішити співвідношенням ціни та якості. Вам не доведеться довго чекати на замовлений товар, оскільки автомобільна гума Aeolus у Києві зберігається на складі нашої компанії.

Нагору