Шины Алтайшина

Алтайшина
Алтайшина

Алтайський шинний комбінат, він же Алтайшина, на сьогоднішній день є одним з найбільших підприємств своєї сфери, які розташовані біля Російської Федерації. Виробник шин Алтайшина працює у цій сфері вже далеко не перший рік. І зумів завоювати популярність серед автовласників Росії, країн СНД, а також колишніх радянських республік.

Про виробника Алтайшина

Продукція алтайського шинного комбінату – це яскрава демонстрація вітчизняних інновацій та розробок. Рік у рік керівництво підприємства вкладає великі гроші в модернізацію та покращення цехів, підвищення якості сировини, а також розроблення нових технологій. Все це в сукупності позитивно впливає на якість продукції, її зносостійкість та комфорт водія під час руху. Не дивно, що шини Алтайшина в інтернет-магазині користуються значним попитом.

Алтайському підприємству належить велика кількість брендів, під якими випускається ця продукція. До найбільш популярних можна віднести, наприклад:

  • АШК;
  • Forward;
  • NORTEC.

Як правило, під одним брендом об'єднується автомобільна гума, призначена для певного виду транспортних засобів або що володіє загальними технічними характеристиками. Асортимент та різноманітність продукції Алтайшина просто вражає. У їхньому каталозі можна знайти покришки для легкових, вантажних та легковантажних транспортних коштів. А також є гума для громадського транспорту: тролейбуси, автобуси. Крім цього Алтайшина виготовляє покришки для всілякої сільськогосподарської техніки.

Абсолютно вся продукція є сертифікованою та відповідає стандартам якості.

Алтайшина в нашому магазині

Наш інтернет-магазин пропонує вам купити шини Алтайшина в Україні, в якому населеному пункті країни ви не проживали. У нас на складі автомобільна гума Алтайшина у Києві завжди є в наявності. Тому, в день замовлення або наступного дня (залежно від часу його оформлення), ми зможемо відправити цікаву для вас продукцію кур'єрською службою. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому ціни на автошини Алтайшина, встановлені нашою компанією, приємно здивують.

Якщо вам потрібна допомога у питанні вибору, то наші консультанти з радістю її нададуть.

Нагору