Шины Amtel

1 2
Amtel
Amtel

Компанія Amtel є досить молодою. Вона була заснована в Росії у 1990 році. І треба зазначити, що її початкова діяльність не мала жодного відношення до виробництва якісної автомобільної гуми, чим, власне, це підприємство займається в наші дні. Спочатку нинішній виробник шин Amtel створювався як підприємство, розраховане переважно на оборонну промисловість СРСР. До основних завдань підприємства належало забезпечення оборонної промисловості устаткуванням, і навіть комплектуючими, які були необхідні його ремонту та модернізації. Проте, разом з цим компанія Amtel мала здійснювати постачання високоякісного, натурального каучуку на російські заводи, які спеціалізувалися на виробництві шин. Напрямок діяльності компанії не змінювалася дуже тривалий період. І лише через чотирнадцять років після заснування у 2004 році на світовому ринку з'явилися перші шини Amtel.

Переваги даної компанії

Каталог шин Амтел (Amtel) на сьогоднішній день приємно дивує своєю різноманітністю. У ньому представлені моделі, розраховані на автомобілі різних типів:

легкові;

вантажні;

транспортні засоби з малою вантажопідйомністю тощо.

Але це ще не все. Компанія намагається задовольнити попит всіх споживачів, до яких належать як автомобілі громадянського значення, а й промислового. На сьогоднішній день цей бренд є єдиним на території Російської Федерації, який випускає шини великих діаметрів для сільськогосподарської, промислової техніки, а також інших нестандартних машин спеціального призначення.

Ціни на автошини Amtel є цілком прийнятними для людей із різними фінансовими можливостями. Цей фактор у тандемі з високою якістю забезпечує небувалий попит на продукцію. Замовити гуму Амтел (Amtel) прагнуть не лише росіяни, а й мешканці багатьох країн колишнього Радянського Союзу. Україна у цьому питанні не є винятком. І якщо ви, читаючи дані рядки, належите до людей, зацікавлених у покришках цього виробника, повідомляємо – ви прийшли за адресою.

Amtel в нашому магазині

Покришки Amtel в інтернет-магазині, на сторінках якого ви зараз, представлені широким асортиментом. У нас є практично вся продукція, яка сходить із конвеєра даного заводу. Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно оригінальний та сертифікований товар. Також хочемо наголосити, що ми працюємо безпосередньо з виробником, а це означає, що кожен може купити шини Amtel в Україні за вигідною ціною, оформивши для цього замовлення на нашому сайті або у менеджера.

Автомобільна гума Amtel завжди присутня на складі нашого магазину. Тому замовлення може бути доставлене в найкоротший термін кур'єрською службою. Жителі Києва чи області можуть забрати куплену продукцію зі складу самостійно.

Нагору