Шины АШК

АШК
АШК

Родиною автомобільних покришок АШК є Російська Федерація. Саме тут, в Алтайському краї, розташовані виробничі потужності, на яких щороку випускається велика кількість одиниць продукції, що користується попитом як на території Росії, так і за її межами. Виробник шин АШК випускає дуже якісну та відносно недорогу продукцію, завдяки чому вона має попит вже більше десяти років.

Підстава бренду АШК

Даний бренд бере свій початок у 2004 році, коли дві компанії, Алтайська шинна компанія та Барнаульський завод технічного вуглецю утворилися на єдине підприємство. Об'єднання цих двох гігантів дозволило забезпечити повний виробничий цикл. А нова компанія отримало назву ВАТ «Алтайський шинний комбінат». Так з'явилися перші автомобільні покришки під брендом АШК.

Продукція цього шинного комбінату досить різноманітна, щоб задовольнити попит великої кількості покупців. Підприємство одночасно випускає близько 80 моделей автомобільних покришок. При цьому каталог шин АШК оновлюється щорічно, пропонуючи водіям інноваційні розробки за доступними цінами. Загальна кількість типорозмірів гуми, що випускається для автомобілів, становить 23 одиниці.

Замовити гуму АШК можуть водії:

  • легкових;
  • вантажних;
  • легковантажних автомобілів.

Саме для транспортних засобів даних видів компанія випускає свою продукцію. Але на цьому її асортимент не обмежується. Окремо слід підкреслити, що серед покришок, що виробляються, присутні також моделі для техніки сільськогосподарського значення та навіть авіації.

Слід зазначити, що покришки АШК в інтернет-магазині прагнуть замовити не лише жителі Росії, а й інших країн. А все тому, що абсолютно вся продукція бренду АШК відповідає не лише російським стандартам якості, а й європейським, що підтверджує наявність у неї сертифікат типу Е-22.

АШК у нашому магазині

Купити шини АШК в Україні ви можете, зробивши замовлення в нашому. інтернет-магазин. У нас представлений досить широкий вибір продукції цього бренду, здатний задовольнити попит великої аудиторії. Автомобільна гума АШК завжди знаходиться в наявності. Тому, якщо ви живете у столиці, то зможете забрати її у день замовлення. Або ж отримати в найближчі 1-2 дні кур'єрською службою у будь-який населений пункт України. Ціни на автошини АШК, присутні в нашому каталозі, вас приємно здивують.

Нагору