Шины Barum

1 2
Barum
Barum

Автомобільні покришки бренду Barum відносяться до категорії екстра класу та мають попит у десятках країн. Керівництво підприємства, на якому виробляється дана продукція, вибрало оригінальну і водночас правильну стратегію розвитку. Головний акцент здійснюється на стиль, властивий людині під час їзди. Саме тому гуму Barum характеризують такі показники, як високий рівень комфорту під час керування транспортним засобом та надійності на трасі. Проте все, заради чого багато автомобілістів сьогодні прагнуть замовити гуму Барум (Barum) – це результат багаторічних праць інженерів та технологів компанії. Саме завдяки розвитку, пошуку інноваційних шляхів підприємство змогло вийти на світовий рівень і скласти гідну конкуренцію вже наявним гігантам.

Небагато історії бренду Barum

Компанія була заснована в Чехії, далекого 1945 року. На той час це не було самостійним підприємством. І профіль його діяльності був дещо інший, хоч і пов'язаний з гумою. На той момент новостворене підприємство входило до складу фірми Bata, яка спеціалізувалася на виробництві підошв із гуми.

Згодом компанія змогла стати самостійною і кардинально змінити напрямок своєї діяльності. Входження до складу взуттєвого гіганта дало їй гарний старт: певний капітал та популярність, які зіграли на руку у процесі розвитку. Керівництво компанії посилено працює над тим, щоб співвідношення ціни на автошини Barum та якості продукції радували кожного покупця. І треба зазначити, що й досі це вдається досить успішно. Із цим погодиться кожен, кому доводилося купувати цю гуму. І не важливо, йдеться про покришки класу економ, або ж люкс.

Істотних змін виробник шин Barum зазнав у 1995 році. Великі інвестиції, вкладені у це підприємство, дозволили докорінно модернізувати виробництво. Устаткування, встановлене у цехах компанії, було практично повністю оновлено. Це дозволило вивести на новий рівень не тільки якість продукції, а й кількість та асортимент – каталог шин Барум (Barum) був розширений новими моделями, які дозволили надійніше закріпитися на світовому та вітчизняному ринках.

На сьогоднішній день виробничі потужності компанії Barum розташовані в:

Чехії;

Німеччини;

Франції;

Словаччини та інших країн.

Покришки Barum в Україні

Вже понад десять років на продукцію цього бренду в нашій країні є стійкий попит. Купити шини Barum в Україні прагнуть власники автомобілів різних типів. А наш магазин надає кожному таку можливість. Покришки Barum в інтернет-магазині представлені широким асортиментом, який здатний задовольнити будь-які вимоги. Наші консультанти дадуть вам компетентні рекомендації та допоможуть зробити вибір. Автомобільна гума Barum знаходиться на складі, що дозволить отримати замовлення в найкоротші терміни.

Нагору