Шины BFGoodrich

1 2
BFGoodrich
BFGoodrich

У 1870 Бенджамін Франклін Гудрич прийняв рішення заснувати свій власний бізнес у сфері виробництва виробів з гуми. Саме так у Сполучених Штатах Америки розпочав свій розвиток бренд автомобільних покришок, який нам добре відомий під ім'ям BFGoodrich. Незважаючи на те, що цей бренд почав історію свого існування досить непомітною компанією, він зміг вибитися в лідери та зайняти свою частину ринку автомобільних покришок.

Декілька слів про історію

На виробництві гумових виробів підприємство, засноване Бенджамін Франкліном, спеціалізувалося недовго. Досить швидко розглянувши перспективи автомобільного транспорту і, як наслідок, перспективи розвитку заводу з виготовлення шин, засновник фірми вирішив перекваліфікувати своє дітище, додавши в асортимент продукції автомобільні покришки. Саме так виробник шин BFGoodrich зробив дебют у цій сфері, який виявився досить успішним.

Головним козирем компанії, з моменту заснування та до нашого часу, були інновації. Саме пошук нових високотехнологічних рішень дозволив компанії зайняти місце одного з лідерів не лише у США, а й на території всього північноамериканського континенту.

Каталог шин БФ Гудрич (BFGoodrich) вже в перші роки роботи по даному напрямку пропонував покупцям не лише автомобільні шини. У 1927 році на легендарному американському літаку Spirit of Saint-Louis, який був створений спеціально з метою безперервного перельоту зі США до Європи, було встановлено покришки саме цього бренду. Ця ж фірма була першою на американському ринку, яка почала виробляти радіальні та безкамерні покришки. Цей крок у бік інновацій став ще однією причиною того, що кількість автомобілістів, які бажали замовити гуму БФ Гудрич (BFGoodrich), стрімко зростала з року в рік.

1986 для компанії є знаменним. Вона стала безапеляційним лідером з-поміж усіх виробників автомобільних шин, які працювали на американському ринку. А в 1988 році цю компанію викупив європейський гігант Michelin, який має таку ж гідну історію. Однак, незважаючи на фактичну зміну власника, ціни на автошини BFGoodrich, втім, як і їхній асортимент, не змінилися. І до цього дня ця продукція продовжує користуватися величезним успіхом у власників автомобілів.

Американська компанія BFGoodrich випускає автомобільну гуму для таких транспортних засобів, як:

легкові та вантажні авто;

мікроавтобуси;

легковантажний транспорт;

і багато інших.

Шини BFGoodrich в Україні

Якщо ви хочете купити шини BFGoodrich в Україні, ми можемо допомогти в цьому, запропонувавши вашій увазі великий асортимент продукції за вигідними цінами. Ви самі зможете переконатися в цьому, подивившись, які і за якою ціною покришки BFGoodrich в нашому інтернет-магазині представлені. На нашому складі автомобільна гума BFGoodrich у Києві є в наявності. Тому мешканці столиці можуть забрати її самостійно, за бажання, а жителям регіонів ми надішлемо замовлення кур'єром найближчого дня, після оформлення.

Нагору