Шины Bridgestone

1 2 3
Bridgestone
Bridgestone

На сьогоднішній день виробник шин Bridgestone, виробничі потужності та штаб-квартира якого розташовані в Японії, широко відомий у багатьох країнах світу. Продукція даної компанії має великий попит, оскільки давно зарекомендувала себе високим рівнем якістю. Однак так було далеко не завжди. Спочатку компанія була мало кому відома. І навіть не займалася створенням автомобільних покришок.

Про історію Bridgestone

Засновником цього підприємства був Шоджиро Ішібаші. До того моменту, як було прийнято рішення займатися розробкою та виробництвом автомобільних шин, він уже був досить успішним підприємцем. У 1925 році ним було засновано фірму, яка спеціалізувалася на виробництві Табі. Так називається японське національне взуття. Побудовано завод у місті Курумі.

У першій половині ХХ століття промисловість багатьох країн, і Японія не виняток, розвивалася дуже стрімкими темпами. Не бажаючи відставати, Шоджиро Ішібаші почав досліджувати ринок автомобільних покришок і дійшов висновку, що ця сфера діяльності є досить перспективною. Перекваліфікувавши виробництво, він зайнявся розробкою перших моделей. І вже 1930 року японці отримали можливість замовити гуму Бріджстоун (Bridgestone) для своїх автомобілів.

Продукція стала затребуваною досить швидко. І це визначило мрію Ішибаші. Він поставив собі за мету – зайняти перше місце серед японських виробників автомобільних шин. Назва бренду, під яким його продукцію сьогодні знає весь світ, з'явилася 1931 року. Тоді ж він почав коштувати плани щодо виведення компанії на міжнародний ринок.

У 1935 році каталог шин Бріджстоун (Bridgestone) приємно дивував власників транспорту своєю різноманітністю та міг задовольнити практично будь-які запити. А в 1935 році засновник компанії прийняв рішення розширити асортимент в іншому напрямку, в результаті чого з конвеєра стали сходити:

автомобільні покришки;

м'ячі для гольфу

Цей вчинок був сміливим і несподіваним. Проте приніс значний успіх компанії і ще більшу популярність. Ціни на автошини Bridgestone були цілком прийнятними, що забезпечувало попит. І в 1937 було відкрито штаб-квартиру в Токіо.

Bridgestone в Україні

Якщо ви хочете купити шини Bridgestone в Україні – ви прийшли на потрібну адресу. Покришки Bridgestone в інтернет-магазині представлені великим асортиментом та мають доступну вартість. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором і дадуть відповіді на запитання. Доставка буде здійснена досить швидко через те, що автомобільна гума Bridgestone в Києві є в наявності на нашому складі.

Нагору