Шины Continental

1 2 3 4 5 6
Continental
Continental

Німецький виробник шин Continental відомий усьому світу. Ім'я цього бренду асоціюється з престижем, статусом. Саме тому покришки можна побачити на найрізноманітніших автомобілях, серед яких будуть дорогі моделі класу люкс. Історія розвитку компанії дуже широка і багатогранна. Сьогодні вона є гігантською корпорацією, до якої входять представництва в різних країнах, кілька виробничих заводів, мережа продажів та багато інших об'єктів. Однак, як і будь-яке підприємство, що знаходиться в наш час на вершині світового ринку, компанія Continental починала з малого. Ентузіазм, професіоналізм та наполегливість засновників та всіх наступних власників дозволили вивести Continental у безумовні лідери ринку автомобільних покришок. Про те, як саме розвивалася ця компанія і з чого починала, розповімо докладніше.

Історія розвитку бренду Continental

Continental – це дуже стара компанія. Вона була заснована ще у далекому дев'ятнадцятому столітті. А якщо бути точнішим, то 1871 року. До наших днів збереглася інформація навіть про конкретну дату, коли було створено це підприємство – 8 жовтня. Німеччина, місто Ганновер. Саме тут створили акціонерне товариство, яке у наші дні працює під брендом Continental. Якщо зважити на той факт, що покришки на автомобілі тоді були не актуальні, то можна сказати, що компанія не змінювала свою діяльність з моменту заснування. Перша продукція, що вийшла з її цехів, була литими шинами, призначеними для кінних екіпажів. Власне, саме тому на логотипі бренду зображений кінь, що став дибки.

Прогрес йшов уперед, диктуючи виробникам шин нові вимоги. Під кінець ХІХ століття були дуже популярні велосипеди. Тому незабаром після заснування каталог шин Континенталь (Continental) був розширений велосипедними покришками. А в 1892 році компанія зробила стрімкий ривок, заявивши про себе, якщо можна так висловитися, з великої літери. Саме цього року вперше з'явилися пневматичні шини для велосипедів під брендом Continental. Після цієї значної події та великого ажіотажу на запропоновану новинку, підприємство почало розвиватися ще стрімкіше.

Можна сказати, що в деяких питаннях воно було першовідкривачем, яким дорівнювали інші німецькі виробники. Так в 1921 автомобілісти вже отримали можливість замовити гуму Континенталь (Continental) пневматичного типу, призначену для вантажних транспортних засобів. Ця новинка стала ще одним прогресом та змогла повністю витіснити литі шини. В 1924 вона представляє ще одне ноу-хау - шину з низьким тиском. Ця новинка стала чудовим вибором з погляду економії, інноваційні технології, реалізовані в покришках такого типу, не тільки підвищили рівень комфорту при їзді, а й продовжили термін експлуатації гуми.

Якщо сказати, що керівництво німецької компанії Continental змогло привести її до приголомшливого успіху, це буде дуже скромно. Цифри говорять самі за себе. За рівнем виробництва покришок цей бренд посідає друге місце на території Європи та четверте у всьому світі. Такі позиції компанія утримує вже досить давно. А все тому, що чималі гроші спрямовуються щороку на інновації, удосконалення технологій та покращення сировини. Незважаючи на те, що ціни на автошини Continental аж ніяк не найнижчі на світовому ринку, це не зупиняє власників авто, які бажають отримувати від задоволення якісну гуму, яка здатна забезпечити комфорт під час руху.

На сьогоднішній день компанія випускає гуму на:

легкові автомобілі;

вантажні транспортні засоби;

мотоцикли.

Continental у нашому магазині

Ви можете купити покришки Continental в інтернет-магазині, здійснивши вибір необхідної моделі із досить великої кількості позицій, представлених у каталозі. Звертаючись до нас, ви зможете купити шини Continental в Україні за вигідними цінами, оскільки наша компанія працює лише з офіційними дилерами виробників. Наші консультанти є кваліфікованими фахівцями у сфері автомобільних покришок. Тому завжди зможуть надати відповіді на ваші запитання та допомогти з вибором. Доставка здійснюється кур'єрськими службами. Відправка – наступного дня після замовлення, оскільки автомобільна гума Continental зберігається на нашому складі.

Нагору