Шины Contyre

Contyre
Contyre

У нашій країні існує чимало власників автомобілів, які прагнуть по можливості не купувати імпортні шини з метою підтримки вітчизняного виробника. І треба сказати, що для таких водіїв вибір досить шикарний. Можна придбати гуму на необхідний сезон, потрібного типорозміру та практично на будь-який транспортний засіб. Яскравим прикладом є виробник шин Contyre, завод якого розташований на території України.

Про бренд Contyre

Корпорація «Росава», що випускається високоякісну автомобільну гуму, відома кожному автовласнику. Саме їй належить український завод, на якому випускається гума вищезгаданого бренду. Слід зазначити, що продукція під цим ім'ям з'явилася завдяки тому, що підприємства «Росава» та «Контаєр» запустили спільний проект.

Існує кілька причин, через які автомобілісти хочуть замовити гуму Контайр (Contyre). До таких відносяться:

інноваційні технології та сучасні матеріали, що використовуються у виробничих процесах;

придатність продукції для дорожнього покриття різних типів;

відчуття м'якості та комфорту в процесі їзди;

велика кількість популярних типорозмірів;

чудове зчеплення з трасою;

а також ціни на автошини Contyre, що тішать своєю лояльністю.

Слід зазначити, що якість даної автомобільної гуми не є нагородою виключно наших інженерів. Малюнок протектора розробляється європейськими фахівцями зі світовим ім'ям. Ними ж випускаються прес-форми для продукції. Сьогодні існує три компанії, завдяки яким каталог шин Контайр (Contyre) складається з виробів, малюнки протекторів яких практично ідеальні. Це IGTT, Pneuform та D-Company.

Contyre у нашому магазині

Якщо ви хочете купити шини Contyre в Україні, вам достатньо оформити замовлення на нашому сайті. У нас представлений великий вибір продукції, щоб ви змогли підібрати гуму, яка ідеально підійде для вашого авто. Також, замовляючи шини Contyre в інтернет-магазині, ви завжди зможете проконсультуватися у наших фахівців. Вони дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть визначитися з вибором. Автомобільна гума Contyre зберігається на складі, тому ми відправимо ваше замовлення практично відразу після його оформлення.

Нагору