Шины Cordiant

1 2
Cordiant
Cordiant

На сьогоднішній день у Росії працює чимало підприємств, що випускають високоякісну автомобільну гуму. Одним із таких є товариство з обмеженою відповідальністю «Сибур російські шини». Спочатку йому належав лише бренд Tyrex, під яким на російський ринок та за його межі постачалися надійні шини для вантажних авто. Проте, нещодавно керівництво компанії прийняло рішення розширити асортимент продукції, заснувавши бренд Cordiant. Це сталося у 2005 році. І з того часу виробник шин Cordiant випускає ще й легкові покришки.

Коротко про бренд

ТОВ «Сибур російські шини» - це серйозний, конкурентний холдинг. Його продукція може становити гідну конкуренцію покришкам, які випускають провідні виробники країн Європи та Америки. Високий рівень якості продукції пояснюється серйозним підходом керівництва до процесу виробництва. Цей холдинг насправді складається з п'яти відкритих акціонерних товариств, які працюють у цій же сфері діяльності. Йдеться про:

"Волтайр-Пром";

"Омскшина";

"Ярославський шинний завод";

"Уралшина";

«Матадор-Київ».

Об'єднання таких серйозних компаній дозволяє розробляти та створювати гідні продукти, які дивують не лише якістю, а й новизною впроваджених у них технологій. Не дивно, що замовити гуму Кордіант (Cordiant) хочуть як у країні-виробнику, так і за її межами.

Каталог шин Кордіант (Cordiant) включає продукцію для легкових і легковантажних автомобілів. Гума розрахована на різні сезони, а також представлена ​​вибором типорозміром. Не можна не відзначити той факт, що асортимент та якість - не єдині фактори, що забезпечують високий рівень попиту. Ціни на автошини Cordiant більш ніж лояльні. Тому, це ще одна причина, через яку автовласники купують цю продукцію.

Cordiant в Україні

Ми пропонуємо вам купити шини Cordiant в Україні за низькою вартістю, здійснивши вибір із досить широкого асортименту. Покришки Cordiant в інтернет-магазині представлені найбільш популярними та затребуваними моделями, тому ви не помилитеся у виборі. Але якщо хочете бути однозначно впевненим у правильності покупки, можете оформити замовлення за допомогою нашого консультанта, який дасть кваліфіковані рекомендації. Доставка буде здійснена швидко, тому що автомобільна гума Cordiant у Києві зберігається на нашому складі.

Нагору