Шины Dayton

Dayton
Dayton

На сьогоднішній день виробник шин Dayton належить відомому японському концерну Bridgestone. Керівництво корпорації, розташованої в Японії, вкладає чималі гроші в розвиток продукції, що випускається під торговою маркою Dayton. По суті, для будь-якого автомобіліста шини цього бренду є вдалим поєднанням доступної вартості та високого рівня якості. Однак популярність до бренду прийшла не відразу. І японської корпорації він належав який завжди.

Історія розвитку Dayton

Батьківщиною цієї компанії є Сполучені Штати Америки. А якщо бути точнішим, невелике містечко Тахома. Саме тут у 1930 році з'явилося нове виробництво, яке названо Dayton Tires. Можна сказати, що даний гравець на ринку автомобільних покришок з'явився якраз у час.

Замовити гуму Дайтон (Dayton) бажаючі знайшлися відразу. Можна відзначити, що перші партії, які сходили з конвеєра нового підприємства, розкуповувалися досить непогано. Технологи дбали не лише про якість продукції, а й про її елегантний зовнішній вигляд. Технічні параметри покришок всіх типорозмірів, що випускаються, були досить високі, як для тих років. Гарний старт дав можливість засновникам компанії не тільки закріпитися на ринку, але й незабаром суттєво розширити каталог шин Дайтон (Dayton), запропонувавши споживачам нові види продукції.

Якісна автомобільна гума – це не єдиний плюс цього бренду. Керівництво компанії ставить собі ще одне завдання. А саме, турботу про довкілля. Тому, у виробничі цехи вкладаються чималі кошти з метою, щоб негативний вплив на природу, що у процесі виготовлення гуми, було мінімальним.

Японцям цей бренд став належати з 1988 року. Ціни на автошини Dayton не змінилися. Технології розвивалися з метою вдосконалення продукції. В даний час виробничі потужності цього бренду знаходяться в таких країнах, як:

США;

Канада;

Польща;

Іспанія.

Dayton в Україні

Купити шини Dayton в Україні, як і в багатьох інших країнах, бажає чимало автомобілістів. Якщо ви зацікавлені в цій продукції, ми з радістю вам допоможемо. Покришки Dayton в інтернет-магазині представлені чудовим асортиментом та мають дуже привабливу вартість. А наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам визначитись із вибором. Через те, що автомобільна гума Dayton у Києві зберігається на складі, довго чекати на її доставку не доведеться.

Нагору