Шины Debica

1 2
Debica
Debica

Ось уже понад сімдесят років у Польщі успішно працює виробник шин Debica, відомий у багатьох країнах світу. Він випускає високоякісну продукцію, призначену для різних сезонів та автомобілів різних типів. Керівництво компанії вкладає чималі гроші для того, щоб саме ці покришки асоціювалися з інноваціями та високою якістю. Сьогодні Debica – концерн зі світовим ім'ям та великою популярністю. Але свій шлях до слави він починав дуже скромно.

Історія бренду Debica

Роком заснування підприємства Debica є далекий 1937. На той момент європейський ринок ряснів пропозиціями якісної гуми. А автомобіль був аж ніяк не рідкістю. Тому, завод просто не мав часу на експерименти з гумою у вигляді випуску невеликих виробів. І він не міг розпочинати свою діяльність так, як це робили інші бренди. Спочатку першорядною та єдиною метою створення заводу було саме виробництво автомобільної гуми.

Однак йому відводилася велика роль в історії промисловості Польщі. Будівництво цього заводу займалося безпосередньо урядом країни. Головні особи держави прагнули створення центрального промислового району. І завод Debica став першопрохідником у цій справі. Він був збудований у маленькому містечку під назвою Дембіца. Власне, ім'я міста надалі дало назву компанії.

Незважаючи на той факт, що на ринку вже було досить цікавих пропозицій, а також – новизну бренду, чимало польських автомобілістів вважали за краще замовити гуму Дебіца відразу ж після того, як перша партія зійшла з конвеєра. Хтось – із почуття патріотизму та бажання підтримати вітчизняного виробника, а хтось хотів ближче познайомитися з новим продуктом. Дебют увінчався успіхом.

У силу того, що нова продукція припала до смаку жителям Польщі, каталог шин Дебіца (Debica) дуже скоро був розширений новими пропозиціями. І доповнювався рік у рік. На сьогоднішній день в асортименті компанії є покришки, призначені для:

легкових автомобілів;

вантажних транспортних засобів;

сільськогосподарської техніки.

Ціни на автошини Debica дуже прийнятні з урахуванням високої якості продукції. І це ще одна причина, через яку покришки Debica в інтернет-магазині замовляють мешканці різних країн. Україна у цьому питанні винятком не є.

Популярність Debica в Україні

Автомобільні покришки даного бренду користуються попитом у нашій країні з того моменту, коли вперше були представлені на нашому ринку. Саме тому автомобільна гума Debica зберігається на нашому складі і її можна в будь-який момент замовити на відповідній сторінці нашого інтернет-магазину. Також наші консультанти завжди готові надати вам допомогу, якщо ви хочете купити шини Debica в Україні або детальніше дізнатися про модель, що вас зацікавила.

Нагору