Шины Durun

Durun
Durun

Виробник шин Durun є відносно молодою компанією. Вона була заснована в 1996 році в Китаї і отримала назву Shandong. Штаб-квартира цього підприємства знаходиться у провінції Шаньдун. Незважаючи на те, що новостворене підприємство мало конкурувати з брендами, які давно зарекомендували себе перед споживачем, це не збентежило керівництво. А ретельно продуманий підхід дав свої позитивні результати дуже скоро - за лічені роки після заснування назва Durun стала відомою у світі. А продукція, що випускається під цим брендом, зарекомендувала себе як високоякісна і практична.

Про бренд Durun

Це каталог шин Дурун (Durun) пропонує власникам автомобілів широкий вибір продукції. У ньому можна знайти покришки:

на різні сезони;

для різних видів автомобілів;

різних типорозмірів.

Асортимент розширений настільки, щоб якщо людина бажає замовити гуму Дурун (Durun) на свій транспортний засіб, він зміг це зробити незалежно від того, що саме він являє собою.

Успіх підприємства вражає. Хоча, здавалося б, було засновано лише недавно – трохи менше двадцяти років тому. Незважаючи на це, продукція популярна і конкурує з відомими компаніями не лише у питаннях якості, вибору, але й вартості. Ціни на автошини Durun приємно вражають.

Підприємство змогло досягти успіхів у найкоротші терміни насамперед тому, що кожен співробітник компанії є професіоналом у своїй справі і прагне зробити свій внесок у виробничий процес. Розробка нових технологій, вдосконалення матеріалів, ретельне тестування продукції – це призвело до того, що покришки Durun в інтернет-магазині Китаю, а також інших країн автовласники замовляють дуже активно. З кожним роком гума, що випускається під цим брендом, стає більш надійною та безпечною. Інженери підприємства, незважаючи на досягнуті висоти, не стоять на місці та йдуть уперед серйозними темпами.

Durun в Україні

У нашій країні продукція цього бренду також дуже популярна. Якщо ви хочете купити шини Durun в Україні, щоб насолодитися якістю та комфортом водіння – оформлюйте замовлення у нашому магазині. Консультанти завжди будуть раді надати вам допомогу. Автомобільна гума Durun у Києві зберігається на складі. Тому ми надішлемо вам її найближчим часом після замовлення.

Нагору