Шины Falken

1 2 3
Falken
Falken

У середині другої половини 20 століття в Німеччині з'явився виробник шин Falken, який розпочав свої кар'єрні сходи з випуску гуми для легкових авто. Здавалося б, немає нічого дивного у появі на європейському ринку ще однієї компанії шинного спрямування. Однак, на відміну від фірм, що конкурують, керівництво даного бренду прагнуло не просто створити якісні шини. Воно прагнуло до створення ідеальної гуми, розрахованої на високі швидкості та тривалі траси. Саме тому бренд став називатися Falken, що у перекладі з німецької означає «Сокіл». Історія покаже, що поставленої мети було досягнуто.

Історія розвитку Falken

Замовити гуму Фалкен (Falken) автомобілісти змогли вже 1983 року. Продукція компанії, яка не була нікому відома, відразу стала користуватися приголомшливим попитом. Привертали увагу два чинники. Перший - це дизайн, який був дуже оригінальним для тих часів. Другий – назва покришок. Вони були розроблені спеціально для любителів агресивного стилю водіння.

Спочатку каталог шин Фалкен (Falken) пропонував лише дві моделі. А саме – FK06C та FK07A. Однак, досить швидко був розширений іншими позиціями, які зустріли широка аудиторія не менш вітально, ніж першопрохідники.

Розвиваючи нещодавно створену компанію, керівництво приймає рішення одразу виходити на міжнародний ринок. Партнери за межами Німеччини перебувають досить швидко. І вже 1985 року на експорт пішла перша партія. Не можна сказати, що ціни на автошини Falken були найнижчими, проте якість брала гору. І це не дивно, якщо врахувати правила, які слідували керівництву в процесі своєї роботи:

покришка має бути якісною та економічною;

покришка має бути затребуваною;

мінімальна шкода природі під час виробничих процесів;

прислухатись до споживачів для вдосконалення продукції.

У 1999 році компанія змогла досягти своєї мети. Зокрема, розробити гуму для швидкісної їзди. У Нюрбургрингу проходила 24-годинна гонка. У ній брали участь автомобілі, на колесах яких була флагманська гума моделі Falken FK451. Світова спільнота висловила чимало позитивних відгуків щодо даної розробки.

Falken в Україні

Покришки Falken в інтернет-магазині представлені великим асортиментом. Ми співпрацюємо лише з виробником, що дозволяє нашим клієнтам купити шини Falken в Україні за доступними цінами. Здійснюємо відправку кур'єрськими службами в день замовлення, або ж наступного, тому що автомобільна гума Falken у Києві зберігається на нашому складі.

Нагору