Шины Federal

1 2
Federal
Federal

Тайванський виробник шин Federal розпочав свою діяльність у другій половині двадцятого століття. Співпрацюючи з різними корпораціями Японії, Federal зміг пробитися до списку світових лідерів. З невідомої, невеликої компанії підприємство перетворилося на величезну корпорацію, яка приємно дивує асортиментом, обсягами, а також якістю покришок, що випускаються. Про те, якою була історія цього бренду, слід розповісти докладніше.

Історія Federal

Компанія була заснована в Тайвані ще 1954 року. Керівництво забезпечило гідний старт, взявши орієнтир якість. В силу цієї обставини підприємство практично одразу набуло популярності. Перша партія, що розійшлася по країні, яскраво продемонструвала той факт, що новий гравець на ринку дуже гідний і замовити гуму Федерал (Federal) слід, якщо автомобіліст віддає перевагу оптимальному співвідношенню ціни та якості.

Хороший старт дозволив керівництву компанії вже через шість років після її відкриття підписати договір про співпрацю на взаємовигідних умовах із такою відомою корпорацією, як Bridgestone. Потужні виробничі цехи тайванської компанії та інноваційні рішення японської дозволили розширити каталог шин Федерал (Federal), таким чином охопивши велику купівельну аудиторію. Співпраця між двома шинними компаніями велася майже 20 років, аж до 1979 року. У цьому неможливо повірити, але факт залишається фактом. Керівництво Federal перервало співпрацю з гігантом і уклало взаємовигідну угоду з іншим, не менш відомим, японським виробником шин Sumitomo.

Співпраця з такими потужними партнерами пішла на користь Federal. Компанія отримала:

значний практичний досвід;

сучасне обладнання;

інноваційні технології;

Безліч виробничих секретів.

Це дозволило підвищити якість, зробивши при цьому ціни на автошини Federal конкурентнішими, що ще більше сприяло популяризації продукції за межами країни.

Federal в Україні

Якщо ви хочете купити шини Federal в Україні, ми будемо раді допомогти вам у цьому питанні. Покришки Federal в інтернет-магазині присутні у найбільш затребуваних та актуальних типорозмірах. Наші консультанти допоможуть з вибором, а також дадуть відповіді на запитання. Доставка буде здійснена швидко, оскільки автомобільна гума Federal у Києві зберігається на складі.

Нагору