Шины Firestone

Firestone
Firestone

Виробник шин Firestone - це відома американська компанія з більш ніж вікової історії. Вона розпочала свою діяльність ще в ті часи, коли автомобіль належав до категорії предметів недозволеної розкоші. Незважаючи на це, завдяки високій якості, підприємство змогло знайти достатню кількість покупців своєї продукції, що дозволило йому стрімкими темпами розвиватися, покращуючи та нарощуючи виробництво.

Історія Firestone

Компанія була заснована в місті Акроні, розташованому в штаті Огайо, у 1900 році. Спочатку планувалося, що підприємство випускатиме всілякі вироби з гуми. Проте, згодом, засновник прийняв рішення зробити виробництво вузькоспеціалізованим та направити всі сили на виготовлення покришок для:

велосипедів;

мотоциклів;

автомобілів.

Каталог шин Файрстоун (Firestone) вже спочатку пропонував непоганий асортимент, в якому кожна модель характеризувалася гідною якістю. Не дивно, що з урахуванням цих двох факторів гуму почали швидко розкуповувати. Перша партія покришок зійшла з конвеєра вже 1903 року. Вона налічувала 200 виробів.

У 1911 році замовити гуму Файрстоун (Firestone) віддали перевагу гонщикам. І не помилилися. Болід, який у гонці Indy 500 брав участь із встановленими покришками цього бренду, здобув перемогу. Це стало дуже гарною рекламою для підприємства. І, незважаючи на те, що ціни на автошини Firestone були аж ніяк не низькими, вони стали розкуповуватися набагато швидше, ніж раніше. Також гума Firestone активно встановлювалася на спортивні машини під час перегонів. Достеменно відомо, що як мінімум 50 заїздів виграли гонщики, на машинах яких стояли покришки даного бренду.

Випуск покришок Firestone продовжується і в наші дні. Асортимент просто величезний. Підприємство пропонує покупцям покришки на різні транспортні засоби, починаючи легковими авто та закінчуючи всілякою спецтехнікою.

Firestone в Україні

Придбати шини Firestone в Україні ви можете у нашому магазині, оформивши замовлення на сайті. Покришки Firestone в інтернет магазині представлені широким асортиментом, а наші кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати модель, яка була б найкращим варіантом для вашого транспортного засобу. Ми відправляємо продукцію відразу після оформлення замовлення, оскільки автомобільна гума Firestone у Києві зберігається на нашому складі.

Нагору