Шины Firststop

Firststop
Firststop

Виробник шин Firststop з'явився на світовій ринковій арені внаслідок злиття низки британських компаній. Це об'єднання було здійснено з метою створення бренду, під ім'ям якого можна було б просувати на ринку справді унікальні пропозиції.

Про бренд Firststop

Злиття компаній, отже, і поява бренду, відбулося 1994 року. Керівники корпорацій, що об'єдналися, підійшли до питання досить серйозно, заздалегідь закупивши виробниче обладнання у японського шинного гіганта Bridgestone, чия продукція на той момент вже далеко не перший рік користувалася відмінним попитом.

Керівництво компанії, що випускала шини під брендом Firststop, розробило свою власну концепцію, згідно з якою покупця мали залучати:

ціни на автошини Firststop, що продаються комплектами;

якість високого рівня.

Мережа цього бренду розширювалася досить активно. Особливо це стало помітно у 1997 та 1998 роках. Об'єднання виробничих компаній налагоджує постачання до багатьох країн та міст Європи. Швидкими темпами будуються сервісні центри. Збільшується кількість представництв компанії. Через десять років після створення бренду, а саме – у 2004 році, загальна кількість підрозділів налічується тисячу. А на сьогодні загальна кількість виробничих об'єктів та центрів, що належать бренду, становить понад 2000.

Таке стрімке розширення мережі пояснюється тим, що попит на продукцію цього бренду щороку зростає. Оптимальне співвідношення ціни та якості, а також придатність гуми Firststop для будь-яких автомобілів та доріг з різним покриттям виводить цей бренд до списку лідерів. Країни Європи, Америки та колишнього СРСР закуповують продукцію більшими обсягами. Ми – не виняток. Купити шини Firststop в Україні бажає чимало автовласників. Тому ми допомагаємо в реалізації цього бажання, купуючи гуму у виробника.

Firststop в нашому магазині

Покришки Firststop в інтернет-магазині, в якому ви зараз перебуваєте, представлені виключно оригінальні, що поставляються безпосередньо із заводу виробника. Тому вас приємно здивують не тільки ціни, а й швидка поява новинок цього бренду в нашому асортименті. Консультанти нашого магазину завжди готові на допомогу, відповівши на запитання або оформивши замовлення. Автомобільна гума Firststop зберігається на складі, тому ми зможемо доставити її швидко.

Нагору