Шины Formula

Formula
Formula

Незважаючи на той факт, що цей бренд з'явився на ринку відносно недавно, виробник шин Formula відомий вже дуже давно і має позитивну репутацію. Ним є компанія Pirelli, створена в Італії та спеціалізується на виробництві покришок преміум класу. Здавалося б, навіщо компанії, яка вже має надійну репутацію та виробляє потрібну продукцію, запускати в роботу новий бренд. Однак, як виявилося, у керівництва Pirelli з цього приводу свої погляди.

Про бренд Formula

Коли керівництво італійської компанії оголосило, що невдовзі автомобілісти зможуть замовити гуму Формула (Formula), вироблену в стінах їх цехів і що відноситься до лінійки економ класу - це викликало шок. І ми не перебільшуємо. Ну, хіба трохи. Навіщо флагман опускатися до рівня економа? Але якщо заглянути трохи глибше в історію, все стає зрозуміло.

Можливо, серед читачів ці рядки автомобілістів знайдеться людина, яка чула про такий бренд, як Ceat. Близько 25 років під цим ім'ям випускалися бюджетні покришки. Виробником, як ви вже здогадуєтеся, була компанія Pirelli. Щоправда, на сьогоднішній день цей бренд їй уже не належить. Він був проданий іншому шинному концерну, розташованому в Індії.

І після цієї угоди керівництво італійської корпорації задумалося про те, що економ сегмент ринку залишився без їхньої продукції. А це, як відомо, втрата певного відсотка прибутку. Тому і було створено нову торгову марку. Ціни на автошини Formula є цілком бюджетними. Їхню покупку собі можуть дозволити багато власників автомобілів.

До речі, назву цьому бренду дав саме попередній економ варіант Ceat, в асортименті якого була Formula як модель. І ця пропозиція італійців мала великий попит. Крім цього, тут був прихований маркетинговий хід. Передбачалося, що каталог шин Формула стане формулою успіху італійського підприємства в економ сегменті. Загалом можна сказати, що ці надії виправдалися.

Сьогодні покришки Formula в інтернет-магазині можна купити для:

легкових;

легковантажних;

мікроавтобусів;

а також автомобілів іншого типу.

Бренд Formula в Україні

Якщо ви хочете купити шини Formula в Україні, наші консультанти допоможуть вам здійснити вибір та оформити замовлення. Продукцію ми відправимо вам найближчим часом, оскільки автомобільна гума Formula зберігається на нашому складі.

Нагору