Шины Forward

1 2 3
Forward
Forward

Алтайський шинний комбінат, розташований на території Російської Федерації, більше десяти років виробляє якісну автомобільну гуму, яка має попит у багатьох країнах, що є колишніми республіками СРСР. Цьому комерційному підприємству належить кілька торгових марок. І найбільш популярним серед інших є бренд Forward. Серія цих покришок з'явилася у виробництві після того, як Алтайський комбінат оновив обладнання у своїх цехах, а також став використовувати як сировину покращені гумові склади.

Про виробництво шин Forward

Виробник шин Forward намагається адаптуватися до вимог споживача. У зв'язку з чим регулярно змінює асортимент, щорічно пропонуючи своїм клієнтам нові покришки з покращеною структурою та володіють вищим рівнем зносостійкості. Втім, не лише за асортиментом стежать спеціалісти цього підприємства. Модернізація виробництва також відіграє важливу роль у питанні якості продукції. І треба зазначити, що на ці процеси керівництвом компанії щорічно виділяються чималі гроші. Саме тому замовити гуму Форвард з метою її роздрібного продажу прагнуть компанії, розташовані в різних країнах колишнього СРСР.

Каталог шин Форвард (Forward) дозволить зустріти шукане багатьом автомобілістам. У ньому представлені покришки для різних сезонів, які розраховані на такі автомобілі, як: 

легкові;

вантажні;

легковантажні;

мікроавтобуси та мінівени.

І це далеко не повний перелік. Перераховуючи переваги цієї гуми, не можна не згадати ціни на автошини Forward, які відносять продукцію до бюджетної (але якісної), що не може не тішити автовласників.

Forward в нашому магазині

Якщо ви хочете купити шини Forward в Україні за доступною ціною – наш інтернет-магазин з радістю вам допоможе. Ми працюємо безпосередньо з виробником, завдяки чому в роздрібній вартості, зазначеній у нашому прайс-листі, відсутні сторонні націнки. Знаходиться автомобільна гума Forward у Києві на складі, тому замовлення не змусить на себе чекати і буде доставлено кур'єрською службою так швидко, як це можливо. Якщо ж ви замовляєте покришки Forward в інтернет-магазині та живете у столиці, то можете забрати їх зі складу самостійно.

Нагору