Шины Fulda

1 2
Fulda
Fulda

Німецький виробник шин Fulda належить до підприємств, які одними з перших почали випускати автомобільну гуму. На сьогоднішній день загальний вік компанії перевищив сто років. Розпочавши свою діяльність невеликим підприємством, Fulda спромоглася розширитися до величезної корпорації. Сьогодні її продукція широко відома у Німеччині, а й там. Вона затребувана та актуальна серед автомобілістів.

Історія бренду Fulda

Дане підприємство було засноване 1900 року. Свою назву воно отримало завдяки місту, в якому було створено і річці, на якій це місто було свого часу збудовано. Спочатку фірма виготовляла гумові вироби технічного призначення, з кожним роком пропонуючи споживачам нові позиції. У роки автомобільний ринок починав підніматися. Фахівці компанії не пропустили цього моменту. Через шість років роботи підприємства було ухвалено рішення про розширення сфери діяльності у напрямі виробництва автомобільних покришок.

Проведені дослідження дозволили розпочати випускати принципово нову для фірми продукцію. А автомобілісти початку ХХ століття змогли замовити гуму Фулда (Fulda), перші моделі якої були суцільними.

Не можна сказати, що підприємство йшло до вершини з наростаючим успіхом. На жаль, моменти падіння виробництва також були у його історії. Наприклад, у роки війни. Однак це не зламало керівництво. І вже в другій половині ХХ століття каталог шин Фулда (Fulda) почав активно розширюватися. Справжній успіх прийшов у 1962 році. Підприємство було помічене такою всесвітньо відомою корпорацією, як Goodyear. Внаслідок двосторонніх переговорів компанія Fulda увійшла до її складу.

Слід зазначити, що незалежно від ситуації, в якій опинялося підприємство, його керівництво завжди дбало про те, щоб якість та ціни на автошини Fulda радували споживачів. Більш ніж за вікову історію не було випадку, коли нова модель компанії не була б затребувана громадськістю.

Покришки Fulda ідеально підійдуть для найрізноманітнішого дорожнього покриття:

шосейних трас;

полів;

лук;

гірської місцевості.

І це одна з причин, через яку у наш час попит на покришки бренду – колосальний. Наша країна – не виняток. Купити шини Fulda в Україні прагнуть власники різноманітних транспортних засобів.

Fulda в нашому магазині

Ви можете замовити шини Fulda в інтернет-магазині, на сторінках якого перебуваєте в даний момент. Автомобільна гума Fulda зберігається на наших складах, тому її доставку не доведеться чекати довго.

Нагору