Шины General Tire

1 2 3
General Tire
General Tire

Цього року, 2015 року, свій сторічний ювілей відсвяткував виробник шин General. Протягом усієї своєї історії компанія прагнула випускати виключно високоякісну та практичну автомобільну гуму, розробляючи для цього нові технології, покращуючи матеріали, підвищуючи технічні характеристики. General – це американський бренд. І у багатьох жителів штатів він асоціюється із бездоганною якістю.

Історія бренду General

Відкриття компанії General відбулося в американському штаті Огайо, 1915 року. Підприємство було одразу націлене на виробництво автомобільної гуми. І хоча спочатку каталог шин Генерал (General) не пропонував споживачам багатство вибору, слід зазначити, що він у перші роки роботи був присутній.

Удосконалення продукції не зупинялося ніколи. Так вже через п'ять років після того, як автомобілісти отримали можливість замовити гуму Генерал (General), компанія вивела технології виробництва гуми для літньої та зимової їзди на зовсім інший рівень. Тим самим вона суттєво підвищила попит на свої вироби.

1930 року сталося розширення виробничих потужностей. Нові цехи були відкриті в Мехіко та Джорджії. Весь цей час удосконалюються технології, підвищується якість матеріалів. Попит на гуму невпинно зростає.

Вже до 1955 року більшість нових автомобілів, що сходили з конвеєра заводів-виробників, мали на своїх колесах гуму даного підприємства. Якість та ціни на автошини General робили їх бажаною покупкою.

Компанія продовжувала незалежне існування до 1987 року. Саме тоді відбулося злиття зі всесвітньо відомою корпорацією Continental. Як і раніше набирає обертів розвиток компанії:

у 2003 з конвеєра стали знову сходити покришки моделі Grabber для позашляховиків;

у 2006 році з'являється на європейському ринку, представляючи шину Altimax Winter.

Підкорення ринків європейських країн здійснюється досить швидко. Вже сьогодні, менш ніж за десять років після появи у продажу, купити шини General в Україні бажає чимало авто власників.

General в нашому магазині

Покришки General в інтернет-магазині представлені широким асортиментом. Також вас приємно здивує ціна, оскільки ми працюємо лише безпосередньо з виробником. Замовлення відправляються кур'єрськими службами найближчим часом, оскільки автомобільна гума General зберігається на складі.

Нагору