Шины Gislaved

1 2
Gislaved
Gislaved

У наш час шведський виробник шин Gislaved випускає високоякісну продукцію, яка має попит у багатьох європейських, і не тільки країнах. Свою назву дане підприємство отримало на честь своїх засновників, якими були два брати – Вільгельм та Карл Гіслоу. Компанія пройшла великий шлях від малого цеху до величезної корпорації. І її історія дуже цікава.

Історія компанії Gislaved

Підприємство було засноване у 1893 році та розташовувалося у південній частині Швеції. Тоді, на зорі свого існування, воно ще не спеціалізувалося на покришках, випускаючи продукцію з гуми, яка була потрібна на той момент.

Каталог шин Гіславед (Gislaved) з'явився у компанії дещо пізніше. Якщо казати цифрами, то це був 1905 рік. Треба сказати, що у себе на батьківщині у цьому питанні компанія була першопрохідником. Іншими словами, саме підприємство братів Гіслоу у Швеції першим почало розробляти та виготовляти шини для автомобілів.

Протягом найближчих двадцяти років компанія нарощувала виробничі обсяги, удосконалюючи якість та збільшуючи зносостійкість гуми. З кожним роком все більше і більше автомобілістів хотіли замовити гуму Гіславед (Gislaved). Попит на продукцію заводу призвів до того, що вона була помічена автовиробниками, і це дало новий виток в історії.

Компанія Volvo у 1927 році випустила свій перший автомобіль. Ця знаменна подія відбулася у місті Гетенбурзі, де знаходився на той момент завод підприємства. І саме покришки Gislaved були встановлені на цей автомобіль. Відтоді всі автомобілі марки Volvo комплектуються Gislaved. Це дозволяє шведському виробнику гуми у рази підняти рівень продажів.

У 1949 році компанія Gislaved відзначала свій ювілей – було випущено мільйонну шину. За останніми статистичними даними, що датуються 2007, щорічно компанія продає понад 2.5 мільйонів одиниць продукції. Причиною цього є доступні ціни на автошини Gislaved та високий рівень якості.

Компанія виробляє шини для автомобілів таких типів:

легковий;

легковантажний;

мікроавтобуси;

та інші.

Gislaved в Україні

У нас ви можете купити шини Gislaved за прийнятною ціною. Ми пропонуємо великий вибір продукції, представленої найпопулярнішими типорозмірами. Покришки Gislaved в інтернет-магазині допоможе вибрати консультант, з яким можна зв'язатися по телефону. Так як автомобільна гума Gislaved у Києві зберігається на складі, ви отримаєте замовлення дуже швидко.

Нагору