Шины Goodyear

1 2 3 4 5
Goodyear
Goodyear

У Сполучених Штатах Америки, наприкінці дев'ятнадцятого століття, а якщо бути точнішим – у 1898 році, було засновано виробник шин Goodyear. На той момент, як і будь-яка, нещодавно створена компанія, даний виробник не був широко відомий автовласникам. Проте керівництво підприємства поставило перед собою тверде завдання – вивести бренд Goodyear у лідери у сфері виробництва автомобільних покришок. І треба сказати, що ця мета була успішно досягнута. Сьогодні складно знайти автомобіліста, який би не чув нічого про цю торгову марку. І багато хто з них воліє замовити гуму Гудієр (Goodyear), коли є необхідність у нових покришках.

Трохи про історію компанії

На той момент, коли компанія Goodyear вперше випустила продукцію, у сфері автомобільних шин не було особливої ​​конкуренції. Втім, як і досить суттєвого попиту. Наприкінці ХІХ століття далеко не кожен міг дозволити собі автомобіль. Тому часу, щоб зайняти свою нішу і довести споживачеві, що автомобільна гума Goodyear – це правильний вибір, компанія мала більше, ніж достатньо.

Логотипу компанії, який впізнається багатьма авто власниками, вже понад сто років. Він був розроблений самим засновником підприємства ще далекого 1901 року. І з того часу не змінювався. Популярність бренд отримав уже у перші роки свого існування. Цьому послужила низка таких чинників, як якість продукції та можливість вибору. Каталог шин Гудієр (Goodyear) пропонував споживачам гуму для:

різних видів легкових автомобілів;

а також вантажних автомобілів.

Звичайно, вибір тих часів був скромнішим за нинішній. Однак, і різноманітності автомобілів такого, як зараз, не було. Покришки, що пропонувалися Goodyear протягом першої чверті століття її діяльності, вважалися гідним вибором на ті часи. А вже 1926 року компанія займала більшу частину ринку і була однозначним лідером, випускаючи величезну кількість виробів щорічно.

У наші дні шини Goodyear в інтернет-магазині замовити може кожен. І треба сказати, що нинішні автовласники, як і ті, що одними з перших купили продукцію бренду, не будуть розчаровані у своєму виборі.

Goodyear в нашому магазині

Якщо ви бажаєте купити шини Goodyear в Україні, ми будемо раді допомогти вам. На сторінках нашого магазину ви знайдете великий вибір продукції, що дозволить замовити необхідну вам модель. Ми робимо все, що від нас залежить, щоб ви були задоволені покупкою. Вас приємно здивують і ціни на автошини Goodyear, якість продукції, і сервіс, про який подбають консультанти. Автомобільна гума Goodyear у Києві зберігається на нашому складі. Тому ми відправимо її вам відразу ж, як ви оформите замовлення.

Нагору