Шины Hankook

1 2 3 4 5 6 7
Hankook
Hankook

Сфера виробництва та реалізації автомобільних покришок є настільки ласим шматочком, що знайти своє місце в даній ринковій ніші прагнуть багато компаній з різних країн. Автомобілісти звикли до того, що на ринку є досить великий вибір автомобільної гуми, виготовленої компаніями США, Європи, Росії, країн СНД, а також Азії. Так-так, саме Азії. У цій частині світу працює чимало компаній, що випускають чудову автомобільну гуму. І їхня продукція настільки хороша, що має попит далеко за межами країни. Одним із брендів, чиї вироби мають успіх у автомобілістів багатьох країн світу, є виробник шин Hankook. Будучи заснованою більш ніж півстоліття тому в Південній Кореї, дана компанія виробляє продукцію, яка дійсно варта уваги в багатьох аспектах. Щоправда, успіх до цього підприємства, як, втім, і будь-якого іншого, прийшов далеко не відразу після заснування. Історія його виглядає так…

Про історію розвитку Hankook

Роком заснування компанії Hankook є 1941-ий. Саме тоді вона з'явилася у Південній Кореї, місті Сеул. Підприємство успішно працює вже понад сімдесят років. І за весь цей час головний офіс не змінював свого територіального розташування. У Сеулі він перебуває, і донині.

Що, щоправда, спочатку ця фірма мала зовсім іншу назву. Спочатку її знали, як Chosun Tire Company. Спочатку протягом багатьох років підприємство займалося реалізацією автомобільних шин виключно на внутрішньому ринку. Це було з тим, що виробництво на той час було забезпечити обсяг, необхідний реалізації експортних поставок.

Проте, керівництво компанії над цим невпинно працювало, поступово відкриваючи нові виробничі цехи, замінюючи обладнання, що дозволяло без втрати якості збільшити кількість продукції, що виробляється. Зрештою, пропозиції компанії перевищили попит внутрішнього ринку, і стало зрозуміло: настав час виходити на міжнародний рівень. Що й було зроблено одночасно разом зі зміною бренду.

У 1968 році компанія змінила назву на Hankook та представила свою продукцію на ринках інших країн Азії. З цього року замовити гуму Ханкук (Hankook) отримали можливість автомобілісти найближчих азіатських країн. І слід сказати, що цей міжнародний дебют був досить успішним.

У 1979 році відбулася значуща для компанії подія. Було завершено будівництво заводу у Теджоні. У ті часи це був найбільший завод, на якому випускалися автомобільні покришки, з усіх, що існували на той час у світі. Будівництво потужного виробничого гіганта дозволило компанії вийти на ринки багатьох інших країн та заявити про себе на світовому рівні. Вже 1981 року підприємство відкрило офіційне представництво в Америці. І цей дебют також мав успіх. А щодо Європи, то тут офіційне представництво компанії з'явилося лише у 2011 році, у місті Роттердам.

На сьогоднішній день Hankook є високотехнологічним підприємством, яке складається не тільки з виробничих, але й дослідницьких цехів, де розробляються нові технології, спрямовані на покращення продукції компанії. Сучасний каталог шин Ханкук (Hankook) включає покришки, розроблені для:

легкових автомобілів;

вантажних транспортних засобів;

автобусів.

Hankook в нашій країні

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити шини Hankook в Україні – ласкаво просимо до нашого магазину. Ми пропонуємо великий вибір продукції відомого корейського бренду. При цьому вас порадує не лише асортимент та можливість швидкого отримання замовлення. Ціни на автошини Hankook у тому числі приємно здивують. Замовити покришки Hankook в інтернет-магазині можна самостійно, оформивши заявку на нашому сайті, або ж за допомогою нашого консультанта, зв'язавшись із ним за вказаним номером телефону. Автомобільна гума Hankook у Києві зберігається на нашому складі. Тому, мешканці та гості столиці зможуть, за бажання, самостійно забрати її після замовлення у будь-який момент.

Нагору