Шины Hercules

Hercules
Hercules

Виробник шин Hercules з'явився на світовій арені за дуже вдалих обставин. Це дозволило керівництву компанії у найкоротший термін зробити свою продукцію відомою та популярною. А також не відкладати у довгу скриньку питання експорту. Сьогодні це компанія зі світовим ім'ям, вік якої вже понад шістдесят років, а продукція – затребувана у десятках країн.

Історія бренду Hercules

На американському ринку це підприємство вперше з'явилося 1952 року. Ми невипадково назвали обставини її появи дуже вдалими. Річ у тім, що у роки на території штатів панувала епоха так званого «духу підприємництва». Промисловість була підйомі, активно розвиваючись. Нова продукція, за умови якості, мала попит і позитивно сприймалася споживачами.

Вже з початку свого існування компанія змогла запропонувати замовити гуму Геркулес (Hercules) різних видів і типорозмірів, призначену для всіляких транспортних засобів. Це дозволило їй заявити про себе багатьом автомобілістам. З огляду на успішний дебют керівництво продовжило рухатися з тим же напрямом, нарощуючи виробничий потенціал і займаючись пошуком нових ринків збуту.

Досить швидко каталог шин Геркулес (Hercules) з'явився у компаній, розташованих не тільки в Америці, але також:

Азії;

Європі.

Таким чином, компанія вийшла на світовий ринок досить швидко. Керівництво підприємства, дбаючи про його розвиток, зробило ставку на три принципи, заклавши в основу політики компанії. А саме: - високий рівень якості виробів; практичність таких; орієнтація на покупця. Не дивно, що попит вже в перші роки був гідним і продовжував зростати. Також варто врахувати той факт, що ціни на автошини Hercules ніяк не можна назвати найвищими на ринку.

Hercules в Україні

В нашій країні ця гума продається досить давно і дуже успішно. Купити шини Hercules в Україні ви можете за доступною ціною, витративши кілька хвилин на оформлення замовлення. Покришки Hercules в інтернет-магазині представлені широким асортиментом. Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, що виникли, і допоможуть здійснити правильний вибір. Доставку замовлення довго чекати не потрібно, так як автомобільна гума Hercules зберігається на складі.

Нагору