Шины Кама

1 2 3 4
Кама
Кама

У лютому 1999 року було створено російський бренд КАМА, який у наші дні дні відомий по всьому світу. Засновником цього підприємства став уже працював на той момент Нижньокамський шинний комплекс, який виробляв автомобільні шини для транспортних засобів різних типів. Вже у наприкінці місяця підстави, а якщо бути точним, 25 числа, виробник шин КАМА відвантажив першу партію своєї продукції під новим брендом. Саме цей день і вважається датою заснування підприємства, основним завданням якого є реалізація шинної продукції, як на території Російської Федерації, так і за її межами.

Про асортимент бренду КАМА

Бренд КАМА був заснований напередодні двадцять першого століття, коли ринок автомобільних шин був насичений великою кількістю цікавих та вигідних пропозицій. Здавалося б, ще один виробник тут зовсім ні до і він навряд чи зможе конкурувати з «улюбленцями» споживачів. Можливо, це і розумний погляд. Але тільки не щодо автомобільної гуми, на якій значиться назва КАМА.

Ті, хто за останні п'ятнадцять років існування бренду, хоч би раз наважилися замовити гуму Кама (КАМА), навряд чи скажуть щось погане про цю продукцію. Оскільки виробник, зокрема – технології компанії, вкладають чималі зусилля, щоб співвідношення ціни та якості було оптимальним. Справді, за дуже скромний бюджет можна купити якісний набір покришок, який прослужить настільки довго, щоб не довелося шкодувати про його покупку.

Також слід зазначити, що центр логістики та відвантаження компанії працює чудово. Ми працюємо з виробником не перший рік, щоб будь-який автомобіліст міг купити шини КАМА в Україні без проблем, і знаємо, що замовлені партії шин, незалежно від обсягів, приходять точно в обумовлений термін.

Однак, усі ці переваги виглядають дуже посередньо на тлі асортименту компанії. Відкривши каталог шин Кама (КАМА), можна побачити, що в ньому присутні покришки на різні автомобілі в різних типорозміри. А саме:

  • для легкових автомобілів представлені шини близько 69 типорозмірів;
  • на вантажні автомобілі представлені шини близько 29 типорозмірів;
  • на легковантажні – близько 8.

Особливо варто підкреслити, що компанія також пропонує шини для сільськогосподарської техніки.

КАМА в нашому магазині

Покришки КАМА в інтернет-магазині ви можете вибрати з тих, що представлені з його сторінках. Ми прагнемо підтримувати асортимент в актуальному стані, стежачи за тим, щоб новинки з'являлися своєчасно і були доступні нашим покупцям відразу ж, після виходу світовий ринок. Незважаючи на те, що автомобільна гума КАМА у Києві зберігається на складі, ми зможемо доставити її кур'єрською службою абсолютно до будь-якого населеного пункту України. Оскільки ми працюємо виключно з виробником, ціни на автошини КАМА, представлені у нашому каталозі – приємно здивують. А консультанти – допоможуть визначитись із вибором.

Нагору