Шины Kormoran

1 2 3
Kormoran
Kormoran

Компанія Michelin, заснована у Франції у першій половині ХІХ століття, широко відома своєю високоякісною продукцією, невпинно працює над розширенням своєї мережі та підвищенням рівня виробничих технологій. Ще одним кроком її діяльності став виробник шин Kormoran, який нещодавно увійшов до її складу.

Історія бренду Kormoran

У польській столиці, у Варшаві, у 1994 році з'явилося підприємство Kormoran, що спеціалізується на виробництві автомобільної гуми та дисків. На сьогоднішній день це підприємство має досить високі показники за обсягами продажів. Це не дивно, з урахуванням того, що асортимент виробів, якість і сервіс підприємства знаходяться на дуже високому рівні. Каталог шин Корморан (Kormoran) представляють моделі, що випускаються в таких країнах, як:

Польща;

Угорщина;

Румунія

Багато автомобілістів, які хоча б один раз приймали рішення замовити гуму Корморан (Kormoran) для своїх транспортних засобів, напевно погодяться із твердженням, що ця продукція має оптимальну якість та прийнятну вартість.

Через те, що виробництво здійснюється на заводах, що належать компанії Michelin, якість знаходиться приблизно на одному рівні. Модельний ряд, який представляє польський виробник, також дуже гідний.

Керівництво компанії ретельно ставиться до репутації і кожного свого клієнта. Саме тому воно працює над підвищенням рівня якості продукції, покращенням матеріалів. Гума Kormoran відповідає світовим стандартам, має всі необхідні сертифікати, що дають змогу використовувати її на дорогах європейських країн і не тільки. Ціни на автошини Kormoran рік у рік підтримуються на прийнятному рівні, що лише збільшує потік клієнтів компанії.

Kormoran в Україні

Майже з перших років роботи компанії автомобілісти в нашій країні хочуть купувати її продукцію. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити шини Kormoran в Україні, ми можемо запропонувати вашій увазі широкий вибір, доступні ціни та швидку доставку. Ви зможете самі в цьому переконатись, подивившись покришки Kormoran в інтернет-магазині. Відправка буде здійснена після оформлення замовлення, оскільки автомобільна гума Kormoran зберігається на складі.

Нагору