Шины Mansory

Mansory
Mansory

Виробник шин Mansory – всесвітньо відома українська компанія «Росава». Підприємство з великою історією, позитивною репутацією та професійним підходом до справи. Цей бренд було створено невипадково, а з метою просування української продукції на світовому ринку.

Про бренд Mansory

Якщо порівнювати вік бренду з віком компанії, можна відзначити, що він щодо молодий. Створюючи ще одну торгову марку, компанія «Росава», як уже було сказано вище, прагнула вийти до Європи для розширення ринку збуту. І треба сказати, що ця ідея увінчалася успіхом. Оскільки каталог шин Мансорі (Mansory) наповнювався не розробками з нуля, а продукцією, виробничі технології якої були випробувані на практиці.

Внаслідок того, що бренд Mansory заснувала компанія з досвідом, заводами та власними технологіями, він зміг дуже серйозно зацікавити закордонних замовників. Асортимент, який компанія представила на західному ринку, був дуже великий. У ньому були присутні шини для різних типів автомобілів і різних пір року.

Незважаючи на те, що спочатку передбачалося виробництво гуми Mansory виключно для замовників з-за кордону, ця гума незабаром стала цікавою і нашим автомобілістам. Mansory, як новий бренд, приваблював більш досконалими технологіями та якіснішими матеріалами, що позитивно позначалося на зносостійкості виробів. Не дивно, що замовити гуму Мансорі (Mansory) захотіли в країні, що її виробляє, тим більше, що асортимент включав продукцію для:

легкових автомобілів;

малих вантажних машин;

мікроавтобусів;

та інших транспортних засобів.

Споживачі не розчарувалися у зробленому виборі. Покришки отримали велику кількість позитивних відгуків, через що обсяги продажів на внутрішньому ринку стали стрімко зростати. Тішила не тільки якість, а й ціни на автошини Mansory.

На сьогоднішній день ця торгова марка популярна не лише за кордоном, а й на всій території країни. Купити шини Mansory в Україні бажає великої кількості автомобілістів, в силу прийнятної вартості та високого рівня якості.

Mansory у нашому магазині

Шини Mansory в інтернет-магазині представлені досить великою кількістю типорозмірів. Скориставшись допомогою наших консультантів, ви обов'язково підберете собі найкращу гуму. Ми здійснимо доставку дуже скоро, оскільки автомобільна гума Mansory у Києві зберігається на складі.

Нагору