Шины Marangoni

Marangoni
Marangoni

Італія – країна, яка викликає захоплення у багатьох. Когось вона приваблює мальовничою природою, когось – мистецтвом, когось – дорогими та якісними машинами. Промисловість у країні розвинена досить добре. Її компанії займають різні сфери ринків збуту, зокрема сферу автомобільних покришок. Так, наприклад, виробник шин Marangoni відомий у багатьох країнах світу. Хоча починав він свій шлях трохи інакше.

Історія компанії Marangoni

Підприємство було засноване 1945 року. Саме в рік закінчення війни у ​​невеликому італійському містечку Роверто, що на вулиці під назвою Корсо Беттіні закінчилося будівництво фабрики, яка стала спеціалізуватися на відновленні шин. Саме так. Оскільки час був нелегким, країна була серйозно зруйнована війною, економіка – далека від нормальної. Засновники компанії не мали змоги розпочати виробництво та представити італійцям каталог шин Марангоні (Marangoni), де був би великий асортимент. Тому спочатку відновлювалися пошкоджені шини, щоб продовжити їх термін експлуатації, давши тим самим автовласникам можливість економити.

Така діяльність здійснювалася компанією досить довго – майже півстоліття. Лише у 80-х роках ХХ століття керівництво підприємства прийняло рішення про будівництво заводу, на якому можна було б виробляти власні шини. Такий завод був збудований у центрі Італії, місті Ананьї. Замовити гуму Марангоні (Marangoni) італійці отримали можливість у 1989 році, коли виробничі цехи розпочали свою роботу.

У наші дні цієї компанії належать чотири заводи, розташовані на території Італії. Однак і поза цієї країни Marangoni володіє виробничими об'єктами. Заводи, на яких відновлюється, так і виробляється автомобільна гума, працюють у таких країнах, як:

США;

Німеччина;

Бразилія.

Сировина і технології належать до передових, що дозволяє підтримувати лояльні ціни на автошини Marangoni протягом багатьох років.

Marangoni в Україні

Якщо ви бажаєте купити шини Marangoni в Україні, можете зробити це у нашому магазині, витративши кілька хвилин на оформлення замовлення. Шини Marangoni в інтернет-магазині порадують можливість вибору та доступною вартістю. Замовлення довго чекати не доведеться, оскільки автомобільна гума Marangoni зберігається на складі.

Нагору