Шины Matador

1 2 3 4
Matador
Matador

Компанія, що випускає автомобільні шини Matador, має дуже довгу історію. Втім, це властиво всім підприємствам, вік яких перевищує ціле століття. Незважаючи на те, що всередині компанії регулярно відбувалися зміни, змінювався керівний склад та власник, вона зуміла зберегти свою спеціалізацію. І на сьогоднішній день, у ХХ столітті, кожен може замовити гуму Матадор (Matador) знаючи, що він купує не просто якісний продукт, а продукт з великою історією.

Про історію бренду Matador

Батьківщиною цього бренду є Словаччина. Саме в цій країні він вперше з'явився далекого 1905 року. Спочатку компанії не супроводжував успіх. І виробництво продукції здійснювалося не надто високими темпами. Повністю виробничі процеси були налагоджені лише в 1932 році - лише через 27 років після заснування бренду.

Після закінчення Другої світової війни дана торгова марка стала перебувати на території країни, що знову утворилася, яка стала називатися Чехословаччиною. Новий бренд отримав назву BARUM. Продукція випускалася під цим ім'ям майже остаточно ХХ століття. Саме в цей період у бренду помінявся власник і заводу, який виробляв шини та розташовувався територіально у Братиславі, було повернено стару назву – Matador.

Починаючи з кінця двадцятого століття, виробник шин Matador став стрімко розширюватись і все більш активно заявляти про себе на міжнародному рівні. Зараз він є величезною міжнародною корпорацією, до якої входять кілька виробничих підприємств. Кожне підприємство виготовляє певний тип автомобільних шин. Саме тому каталог шин Матадор (Matador), доступних до замовлення на сьогоднішній день, дуже різноманітний і пропонує продукцію для різних видів автомобілів:

вантажних;

легкових;

мікроавтобусів;

легковантажних.

Окремо від виробництва у Китаї знаходиться дослідницький центр, робота якого спрямована на покращення якості продукції та її вдосконалення.

Шини Matador в Україні

Слід зазначити, що ціни на автошини Matador, їх високий рівень якості, відповідність європейським стандартам, а також багатство вибору спричинили підвищений попит за кордоном. І Україна у цьому питанні не є винятком. Купити шини Matador в Україні воліють чимало автомобілістів як для літніх, так і зимових поїздок.

Якщо ви також спантеличені даним питанням зараз, то можете замовити покришки Matador в інтернет-магазині, на сторінках якого зараз. Можете не сумніватися, що вас порадує і багатство вибору, прийнятна вартість, і швидкість доставки. Якщо вам потрібні консультації – ми також зможемо допомогти, оскільки наші менеджери є компетентними у цьому питанні та з радістю допоможуть здійснити вибір.

Зберігається автомобільна гума Matador у Києві на нашому складі. Тому, мешкаючи у столиці, ви завжди можете забрати її особисто.

Нагору