Шины Maxxis

Maxxis
Maxxis

Виробник шин Maxxis на сьогоднішній день є досить відомим брендом, що добре зарекомендував себе. Його продукція має великий попит у автомобілістів десятків країн. Інженери даного підприємства за всі роки його роботи зуміли досягти того, що виробничі технології стали практично досконалими, дозволивши випускати великі обсяги якісної гуми різних типорозмірів.

Про історію Maxxis

Компанія з'явилася майже півстоліття тому у Тайвані. А якщо бути точнішим, то 1967 року. Спочатку каталог шин Максіс (Maxxis) був настільки великий, як у наші дні. Він пропонував споживачам гуму для мотоциклів та велосипедів. З продукції, що не має відношення до шин, нове підприємство виробляло труби. Якість була настільки гарною, що продукція отримала котирування від CNS.

Розвиток нового тайванського бренду відбувався досить швидко. Вже за два роки після заснування керівництву вдалося вийти на міжнародний ринок. Першим партнером з питань експорту стала одна з японських корпорацій, з якою був підписаний контакт на постачання шин та труб. Це дозволяє Maxxis суттєво збільшити свій капітал.

У 1971 році – взято нову вершину. Продукція, що вироблялася під торговою маркою Maxxis, схвалила Американський Відділ Транспортування. Така висока оцінка якості дозволила ще надійніше закріпитися на експортних ринках, збільшуючи кількість виробів, що поставляються. На початку сімдесятих замовити гуму Максіс (Maxxis) стало можливим для вантажівок та автобусів, оскільки підприємства розширює свій асортимент продукцією для більш потужних транспортних засобів, ніж мотоцикли та велосипеди.

З кожним роком підприємство розвивається дедалі стрімкіше. Сьогодні ціни на автошини Maxxis, їхня якість та вибір забезпечують продукції колосальний попит. На даний момент даний тайванський виробник пропонує гуму для:

легкових автомобілів;

вантажних транспортних засобів;

позашляховиків;

картингів та квадрациклів;

а також техніки спеціального призначення.

Maxxis в Україні

Якщо ви хочете купити шини Maxxis в Україні, то для цього просто оформити замовлення. Ми можемо запропонувати вашій увазі широкий вибір типорозмірів за дуже привабливими цінами. Покришки Maxxis в інтернет-магазині вам допоможуть вибрати наші кваліфіковані консультанти, а також дадуть відповіді на запитання. Автомобільна гума Maxxis зберігається на складі, тому довго чекати замовлення вам не доведеться.

Нагору