Шины Mentor

Mentor
Mentor

Cooper – це всесвітньо відома компанія, що спеціалізується на виробництві автомобільної гуми, штаб-квартира якої знаходиться в США. Підприємство має значну історію, загальний вік якої становить понад сто років. За весь час його діяльності керівництвом було відкрито велику кількість дочірніх фірм і створено чимало брендів. Так, наприклад, виробник шин Mentor, затребуваних у багатьох країнах - це саме таки даний шинний гігант.

Про бренд Mentor

Враховуючи загальний вік компанії-виробника, можна сміливо стверджувати, що Mentor – порівняно молодий бренд, проте це жодним чином не впливає на його сильні сторони та переваги продукції, яку він випускає.

Торгова марка Mentor створювалася невипадково. З її допомогою американський виробник сподівався зайняти свою частку на ринках країн Європи та СНД. І можна сказати, що йому це вдалось. З огляду на цей факт, було обрано найбільш прийнятне розташування заводу. Зокрема, виробничі потужності розташовані в Сербії. Відсутність необхідності перевезення через океан зробила ціни на автошини Mentor дуже прийнятними, дозволяючи автомобілістам придбати продукцію американської якості за низькою ціною.

Каталог шин Ментор (Mentor) з різноманітності пропонованих позицій сміливо може конкурувати з багатьма виробниками та брендами. Дана торгова марка пропонує своїм споживачам:

літню та зимову гуму;

покришки різних типорозмірів;

продукцію для легкових авто, позашляховиків, легковантажних та інших.

Над розробкою продукції працюють кваліфіковані спеціалісти. Підприємство Cooper вкладає серйозні фінансові кошти у розвиток бренду, що позитивно позначається на експлуатаційних якостях продукції, здатних забезпечити комфортне керування на будь-якому дорожньому покритті. Тому, з кожним роком замовити гуму Ментор прагне все більше автомобілістів.

Mentor в Україні

Наша країна не є винятком щодо попиту на цю продукцію. Купити шини Mentor в Україні віддають перевагу власникам автомобілів різних класів. Якщо ви зацікавлені у цій продукції, ми зможемо вам допомогти. Покришки Mentor в інтернет-магазині представлені великим вибором та мають прийнятну вартість, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з виробником. Автомобільна гума Mentor зберігається на складі. Тому буде доставлено покупцю максимально швидко.

Нагору