Шины Nankang

Nankang
Nankang

Тайвань широко відомий світу своєю прогресивною шинною промисловістю. Підприємства цієї країни випускають дуже якісну та дуже прийнятну за вартістю автомобільну гуму, яка успішно конкурує із найсильнішими брендами на ринках багатьох країн. Так, наприклад, виробник шин Nankang займає дуже серйозні позиції, будучи тайванським лідером у цій сфері.

Про компанію Nankang

Компанія Nankang, а якщо бути точнішою – повна назва підприємства Nankang Rubber Tire, була заснована у 1959 році. Штаб-квартира розташувалася у тайванському місті Тайбеї. Керівництво нового підприємства доклало титанічних зусиль для того, щоб у автомобілістів виникло бажання замовити гуму Нанканг (Nankang). Адже бренд був новий, нікому не відомий. І він мав конкурувати з продукцією, яка вже давно була популярна і затребувана.

Компанія пройшла серйозний шлях розвитку, але зуміла вибитися у лідери. На сьогоднішній день за нею надійно закріплено позитивну репутацію виробника, що випускає якісну продукцію. Інженери підприємства невпинно розвивають технології виробництва, а також підвищують якість матеріалів. Вже далеко не перший рік Nankang впевнено тримає позицію лідера на тайванському ринку. Каталог шин Нанканг (Nankang) рясніє великою кількістю пропозицій для:

легкових автомобілів;

вантажних транспортних засобів;

позашляховиків;

мікроавтобусів.

І це далеко не повний список типів автомобілів, для яких тайванський лідер виробляє високоякісну гуму. Неодноразово продукція Nankang відзначалася різними компаніями та установами. Так, наприклад, вона отримала отримання сертифіката від американського автомобілебудівника FORD. А 1994 року була акредитована в міжнародній організації зі стандартизації. Ціни на автошини Nankang та високий рівень якості роблять їх вигідною покупкою для автомобілістів.

Nankang в Україні

У нашій країні також має попит на продукцію тайванської компанії. Купити шини Nankang в Україні з кожним роком прагне дедалі більше людей. Тому, покришки Nankang в інтернет-магазині представлені досить широким асортиментом. Оформити замовлення допоможе наш консультант. Ми відправимо продукцію протягом доби, оскільки автомобільна гума Nankang зберігається на нашому складі.

Нагору