Шины Nexen

1 2 3 4 5 6 7
Nexen
Nexen

Виробник шин Nexen – це компанія із солідною історією, яка зуміла пройти складний шлях розвитку та завоювати визнання, не тільки у себе на батьківщині, а й у десятках інших країн. На сьогоднішній день Nexen є великою корпорацією, яка виготовляє гуму для автомобілів різних типів і успішно продає її, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. А починалося все ще у роки Другої світової війни.

Про бренд Nexen

Компанія, яка надалі стала називатися Nexen, була створена у 1942 році, на території Південної Кореї. Світ тоді був охоплений Другою світовою війною, і умови для розвитку були не найсприятливіші. Проте керівництво змогло правильно розставити цілі, завдання та пріоритети. Перші роки своєї діяльності підприємство орієнтувалося на потреби ринку, які були продиктовані воєнними діями.

Згодом, коли війна була закінчена і економіка країн, які брали в ній участь, отримала можливість повернутися в колишнє русло, каталог шин Нексен (Nexen) солідно поповнився пропозиціями для цивільного автотранспорту. Приватні особи стали купувати продукцію корейського виробника дедалі активніше.

У наш час бренд Nexen має великий попит. Замовити гуму Нексен (Nexen) з кожним роком бажає дедалі більшої кількості автомобілістів. Це не дивно, якщо врахувати той факт, що якість продукції визнана не лише споживачами, а й світовою спільнотою, доказом цього є сертифікати. Результатом копіткої та якісної роботи інженерів підприємства стало отримання сертифікатів таких типів, як:

DOT;

CCC;

ISO14001;

та багато інших.

Ця гума добре зарекомендувала себе на дорожньому покритті різних типів, як у літню, так і зимову пору року. Ціни на автошини Nexen, що належать до економічних, є приємним доповненням до бездоганної якості.

На сьогоднішній день продукція бренду експортується до багатьох країн як азіатського, так і європейського ринків. Тому купити шини Nexen в Україні можна без проблем.

Nexen у нашому магазині

Шини Nexen в інтернет-магазині представлені великою кількістю типорозмірів. Тому, бажаючи їх придбати, ви зможете вибрати модель, яка ідеально відповідатиме вашому автомобілю. Наші фахівці завжди дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять, а також підберуть оптимальний варіант. Автомобільна гума Nexen зберігається на складі. Тому доставку довго чекати не доведеться.

Нагору