Шины Nokian

1 2 3 4 5
Nokian
Nokian

Знайти автомобіліста, який нічого не чув би про покришки відомої фінської компанії Nokian досить важко. Під цим брендом вже більше століття випускається високоякісна, надійна гума, здатна забезпечити комфортабельну їзду будь-якої пори року. Фінський гігант, розташований у північній частині земної кулі, як ніхто інший знайомий з технологіями та секретами, які дозволяють виробляти надійні покришки, що забезпечують керованість навіть на слизькій дорозі. А, володіючи цими даними та маючи великий досвід, нічого не варто створити не менш якісну гуму для літніх доріг. Виробник шин Nokian розпочав свою історію ще у 19 столітті. Як багато нинішніх конкурентів, компанія починала з виробництва звичайних виробів з гуми. Її історію ми розповімо докладніше.

Історія бренду Nokian

У далекому 1898 році в невеликому фінському містечку під назвою Гельсінкі було відкрито нову фабрику, яка отримала назву Finnish Rubber Works. На той момент вона спеціалізувалася виключно на виробництві різних виробів з гуми, які могли застосовуватися в технічній галузі. Втім, у цій сфері вона протрималася не довго, так само, як і в самому місті, де було засновано.

На початку 20 століття, а якщо бути точнішим – у 1904 році, виробничі потужності молодої фабрики були переміщені до іншого маленького містечка під назвою Нокія. Саме тут каталог шин Нокіан почав поповнюватися першими моделями даного бренду. У ті роки компанія розвивалася не дуже активно, проте досить впевнено йшла вперед, підтримуючи до себе і своєї продукції інтерес з боку споживача. Так 1925 року технологи підприємства розробили покришки для велосипедів. А 1932 став переломним в її історії через те, що почали розроблятися і випускатися покришки для нових моделей автомобілів.

Компанія розвивалася, росла, розширювала асортименти продукції, даючи можливість замовити гуму Нокіан (Nokian) всім бажаючим автомобілістам. Проте на той момент вона ще не мала імені, під яким відома сьогодні. Воно прийшло до неї значно пізніше, коли компанія Finnish Rubber Works у 1967 році була викуплена іншою фінською корпорацією, добре відомою кожному під назвою Nokia. Втім, це злиття тривало недовго. Керівництво Nokia вважало за краще направити сили на розвиток технологій у сфері комунікацій, надавши можливість поглиненому бренду діяти повністю самостійно. Саме так виникло ім'я Nokian Tyres. Ця компанія надалі стала повністю автономною від Nokia.

Компанія Nokian активно розширювалася та розвивалася. Було збудовано нові заводи, здійснено вихід на світовий ринок, суттєво збільшено асортимент продукції. Якщо спочатку вибір покришок, що випускаються під цим брендом, був відносно невеликим, то вже в другій половині ХХ століття він став справді величезним. При цьому, незважаючи на великі виробничі обсяги, якість покришок завжди залишалося на високому рівні, як і їх технічні характеристики. Кожен автомобіліст, який «взував» свій транспортний засіб у покришки Nokian, отримував:

комфортне керування автомобілем;

ідеальну реакцію на повороти керма;

ефективне гальмування;

безшумний контакт автомобільної гуми з дорожнім покриттям;

відмінну їзду незалежно від стану дорожнього покриття.

І це далеко не весь перелік переваг. Не дивно, що, незважаючи на ціни на автошини Nokian їх хочуть придбати не тільки фіни. Європейці та американці також із задоволенням ставлять цю гуму на свої авто. Наша країна – не виняток. Купити шини Nokian в Україні хочуть власники автомобілів різних класів від економ до люкс.

Шини Nokian на замовлення

Пропонуємо вам замовити покришки Nokian в інтернет-магазині, вибравши необхідну модель досить широкого каталогу. Визначитись з вибором вам допоможуть наші кваліфіковані консультанти. Автомобільна гума Nokian у Києві зберігається на складі, тому вам не доведеться довго чекати на оформлене замовлення.

Нагору