Шины PointS

PointS
PointS

Виробник шин PointS з'явився на ринку у 1970 році, будучи створеним у Франції. Компанія працює трохи менш як півстоліття, проте, на сьогоднішній день її продукція користується величезним попитом у споживачів. Говорячи про PointS, не можна не сказати, що її керівництво змогло створити одну з найбільших дилерських мереж у Європі, яка займає істотну частину як вітчизняного, так і експортного ринків.

Про бренд PointS

PointS - це безліч компаній, що працюють в шинній промисловості, об'єднані в єдину мережу. На сьогоднішній день їх загальна кількість становить близько півтори тисячі комерційних підприємств. Близько 560 спеціалізуються з виробництва та продажу, а близько 950 надають сервісні послуги. Розташовані компанії, які належать до мережі, кожному континенті. Тому, замовити гуму Поінтс (PointS) може практично будь-хто.

Одним із ключових моментів розвитку цієї мережі є 1989 рік. Саме тоді було започатковано європейський шинний координаційний комітет. Керівництво створило його з метою організації принципово нової, масштабної торговельної мережі, яка могла б здійснювати свою діяльність у всіх європейських країнах та пропонувала споживачам каталог шин Поінтс (PointS), що характеризувався великим вибором.

Наступного, 1990 року, торгова марка PointS була офіційно презентована у двох європейських країнах: Італії та Німеччині. Компанія починає випускати покришки, які адаптовані до місцевих доріг, погодних умов. Цей рік можна вважати точкою відліку у питанні глобалізації мережі.

1997 року відкривається офіційне представництво в Австрії. А ще через чотири роки торговельна мережа розширює свій комерційний вплив на ринки таких держав, як:

Польща;

Іспанія;

Данія

І в кожній країні вона знаходить свого покупця, оскільки не лише якість, а й ціни на автошини PointS приємно вражають.

Мережею із найбільшою кількістю дилерів на території Європи PointS стала у 2003 році. На сьогоднішній день цей бренд добре знайомий і нашим автомобілістам, тому охочих купити шини PointS в Україні з кожним роком стає дедалі більше.

PointS у нашому магазині

Ви можете замовити покришки PointS в інтернет-магазині, де на вас чекає великий вибір та прийнятні ціни. Якщо потрібна допомога, ви можете звернутися до наших консультантів – вони нададуть відповіді на будь-які запитання. Автомобільна гума PointS в Києві зберігається на складі, тому довго чекати не доведеться.

Нагору