Шины Riken

1 2
Riken
Riken

Для багатьох із нас Японія асоціюється з якісною мультимедійною побутовою технікою, першокласними автомобілями та квітучими деревами сакури. Однак, у цій країні також випускаються відмінні автомобільні покришки, що користуються популярністю у десятках країн. Так, наприклад, виробник шин Riken, колись заснований у Японії, сьогодні виробляє дуже затребувану продукцію, щоправда, у складі іншого концерну. Але про все по порядку.

Про бренд Riken

Як вже було сказано трохи вище, компанія Riken була заснована в Японії, 1958 року. Автомобільний ринок був на підйомі. Тому умови для розвитку новачка були цілком сприятливими. Керівництво компанії докладало чимало зусиль, щоб продукція могла гідно конкурувати з вже присутньою на шинному ринку. І ці зусилля були витрачені недаремно. З кожним роком кількість японців, які хотіли замовити гуму Рікен (Riken), ставало дедалі більше. Бренд підтримував якість, розвивав нові технології, тим самим стимулюючи зростання попиту.

Через трохи більше двадцяти років після заснування, точніше - 1979 року, компанія почала здійснювати експорт своєї продукції. Каталог шин Рікен (Riken) було представлено споживачам американського ринку. Оскільки бренд у Японії був на слуху, автовласники США також із задоволенням почали купувати гуму. Через кілька років після появи шин Riken у країні, попит на них стрімко зріс. Прекрасні продажі на американському ринку дали чудові фінансові можливості для більш прогресивного та стрімкого розвитку.

Оскільки експортний дебют був успішним, керівництво японської компанії продовжило розширення на західні ринки. Зокрема, продукція почала з'являтися на території європейських країн. Ціни на автошини Riken разом з якістю сприяли їхній швидкій популяризації. І незабаром компанією зацікавився відомий французький гігант із виробництва автомобільних покришок Michelin. До його складу японське підприємство увійшло 1992 року. На сьогоднішній день компанія продовжує випуск якісної, доступної за ціною гуми. Виробничі цехи знаходяться у:

Японії;

США;

Франції.

Riken в Україні

У нашій країні ця гума також є затребуваною. Якщо ви хочете купити шини Riken в Україні, ми з радістю допоможемо вам у цьому. Шини Riken в інтернет-магазині представлені різних типорозмірів та мають доступні ціни. Доставку не доведеться довго чекати, оскільки автомобільна гума Riken зберігається на складі.

Нагору