Шины Sailun

1 2 3
Sailun
Sailun
Незважаючи на той факт, що в наш час кількість компаній, що виробляють автомобільну шину, обчислюється сотнями, досі продовжують з'являтися підприємства, які бажають зайняти своє місце в даній комерційну нішу. Яскравим прикладом є виробник шин Sailun, який з'явився на світовій арені вже у двадцять першому столітті.
Історія компанії Sailun
Це підприємство було засноване 2002 року в Китаї. Його створення підтримували не лише великі корпорації, які вже успішно працювали на той момент, але також університет науки та технологій. А все тому, що компанія Sailun мала щось більше призначення, ніж виробляти та продавати. На її керівництво покладалися цілі, пов'язані з розвитком шинної сфери ціна в Китаю | Під будівництво всіх необхідних цехів було виділено понад 400 тисяч квадратних метрів поряд із містом Ціндао. Практично відразу, надавши можливість замовити гуму Сайлун (Sailun), керівництво нової компанії показало всю серйозність перспектив розвитку.
Можна сказати, що компанія Sailun певною мірою є унікальною. Її засновники зуміли зробити крок, аналогів якому на той моменту просто не існувало. А саме, вони об'єднали дослідження в шинній сфері, демонстраційні техніки та виробничі потужності в єдине ціле. Усі ці три складові успішно працюють на те, щоб каталог шин Сайлун (Sailun) поповнювався справді якісними моделями, які будуть користуватися підвищеним попитом, не тільки на батьківщині, а й за її межами.
Незважаючи на те, що компанія існує трохи більше десяти років, вона вже зуміла зробити досить вагомий внесок у розвиток шинної світової промисловості. І не дивно, якщо врахувати той факт, що майже третина її ресурсів спрямовуються на проведення досліджень, відкриття інноваційних технологій, які дозволяють покращувати якість
продукції, знижуючи ціни на автошини Sailun.
Продукція Sailun отримала чимало сертифікатів міжнародного рівня. Їхня загальна кількість близько десяти. Ось деякі з них:

ІSO 9001 – контроль якості;
ISO 14001 – управління ресурсами;
ISO/TS 16949 – контроль якості;
DOT, ECE, INMETRO, SIRIM, SONCAP.

Sailun в Україні
Якщо ви хочете купити шини Sailun в Україні, можете звернутися за допомоги до наших консультантів. Вони оформлять замовлення, дадуть відповіді за цікавлять вас питання. Покришки Sailun в інтернет-магазині порадують вас вибором та вартістю. Автомобільна гума Sailun у Києві зберігається на складі. Тому ми доставимо її швидко.
Нагору