Шины Sava

1 2
Sava
Sava
      У місті Крань, що у Словенії, у двадцятих роках двадцятого століття з'явилося нове, на той момент ще нікому не відоме підприємство Vulkan. Його засновниками були чотири особи, які займаються приватним бізнесом. І як спеціалізація нової компанії було обрано виробництво гумових виробів. Саме так нинішній виробник шин Sava розпочав свою роботу. До речі, і до цього дня, майже через століття після основи, виробничі потужності розташовані все в тій же країні, все в тому самому місті. Щоправда, підприємство зазнало дуже суттєвих змін протягом свого існування. І тепер за своїми можливостям та показникам далеке від того, яким воно було в перші роки
роботи. Однак концерн став відомий не відразу. Цьому передувало чимало цікавих подій.
      Про історію бренду Sava
    Компанія недовго належала засновникам. Приблизно через десять років, вони продали її одному з австрійських підприємств, яке мало аналогічний профіль діяльності. Це позитивно позначилося на розвитку словацького дітища. Асортимент було розширено. А замовити гуму Сава (Sava) власники автомобілів вперше змогли наприкінці 30-х років. Саме тоді перша партія покришок зійшла з конвеєра.
   Під початком австрійців компанія пробула не так вже й довго. Новий власник з'явився практично відразу після початку виробництва покришок. Ним стало німецьке підприємство, яке спеціалізувалося на виробництві саме автомобільних шин. Через два роки після закінчення війни підприємство перейшло з приватного володіння державним і було перейменовано на Sava Rubber Products Company.
    За десять років після перейменування, а саме – в 1956 році, керівництво компанії приймає рішення розширити каталог шин Сава (Sava), а також збільшити обсяги виробництва. Місце розташування заводу (центр міста) не давало такої можливості. Тому він був перенесено на околицю. Це дозволило розширити виробничі потужності, вивівши бренд на зовсім інший рівень. Досі завод розташовується на тому самому місці.
    Шістдесяті роки минулого століття стали роками інновацій. Підприємство Sava вперше випустило на світовий ринок такі новинки, як:

       безкамерні автомобільні покришки;
       швидкісні автомобільні покришки.

Сьогодні Sava – це високотехнологічне підприємство, продукція якого має попит, як на внутрішньому ринку, так і на експортному. Наша країна – не виняток. Купити шини Sava в Україні бажає чимало автомобілістів.
    Sava у нашому магазині
    Ви можете замовити покришки Sava в інтернет-магазині, вибравши потрібну вам модель із представленого списку. У нас ви знайдете продукцію, призначену для різних типів автомобілів та будь-яких сезонів. Автомобільна гума Sava у Києві знаходиться на нашому складі. Тому ви отримайте своє замовлення після його оформлення так швидко, як це буде можливим. Ми працюємо безпосередньо з виробником, тому ціни на автошини Sava приємно здивують.
Нагору