Шины Sportiva

Sportiva
Sportiva
    Виробник шин Sportiva добре відомий, як у себе на батьківщині, так і за її межами. Ним є такий великий шинний концерн, як Континентальний. Приналежність бренду даному підприємству не викликає ніякого сумніву в тому, що під його ім'ям проводиться якісна продукція, розчаровуватися у виборі якої доведеться.
    Про бренд Sportiva
    Ця торгова марка є чеською. Її продукція виробляється на такому добре відомому шинному заводі, як Barum. Ці виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням, у їх стінах виготовляються шини із застосуванням інноваційних технологій та якісних матеріалів. Попри авторитетність власника бренду, ціни на автошини Sportiva дуже привабливі. Цей факт пояснюється тим, що продукція даної торгової марки спочатку розроблялася, як бюджетний варіант у плані вартості, але відмінний за рівнем якості.
    Перші моделі, представлені світовому загалу, ясно дали зрозуміти, що продукція, яку демонструє каталог шин (Sportiva) – це більш ніж гідний конкурент покришкам,
таким, що виробляється в таких країнах, як:

      Тайвань;
      Китай;
      Корея.

    З моменту появи бренду у продажу та по сьогодні замовити гуму Спортіва (Sportiva) з кожним роком бажає все більшої кількості автомобілістів. Перевагу цій гумі віддають водії, які не можуть дозволити собі елітні моделі, але водночас прагнуть забезпечити максимальний комфорт та керованість автомобілем у процесі їзди.
    Варто сказати пару слів і про сам завод, на якому випускаються шини. На території Європи він є одним із наймасштабніших. Його виробничі цехи та інші приміщення загалом займають 16 гектарів, що чимало. Він працює із 1930 року. А на сьогоднішній день день протягом доби завод виготовляє понад 60 000 покришок.
    Sportiva в Україні
    На нашому ринку ця продукція з'явилася не так давно, але, незважаючи на це купити шини Sportiva в Україні бажає чимало автовласників. Саме тому покришки Sportiva в інтернет-магазині представлені найактуальнішими моделями, які ви можете замовити самостійно чи за допомогою наших консультантів. Автомобільна гума Sportiva в Києві є на складі і буде відправлена вам відразу після оформлення замовлення.
Нагору