Шины Starfire

Starfire
Starfire

На сьогоднішній день на ринку шинної продукції панує справжній ажіотаж. Сотні компаній-виробників, ще більша кількість брендів і не обчислювану кількість різних моделей. Різноманітність та вибір настільки великі, що іноді важко розібратися у запропонованому. Особливо якщо врахувати той факт, що великі виробники викуповують дрібні концерни чи створюють свої власні бренди. Як наприклад, виробник шин Starfire - це насправді компанія Cooper Chengshan. Але й вона не є незалежною.

Про бренд Starfire

Компанія Cooper Chengshan, якій належить вищезгаданий бренд був колись створений двома великими шинними гігантами. З однією сторони творцем виступав американський концерн Cooper Tire and Rubber Company, який займає сьоме місце на світових сходах індустрії авто покришок. З іншого боку – компанія Shandong Chengshan Group, яка розташована в Китаї та займає третє місце на сходах індустрії авто шин, щоправда, серед місцевих виробників.

Було б дивно, якби каталог шин Старфаєр (Starfire) спочатку не пропонував споживачам широкий вибір якісної гуми. Адже бренд має у своєму розпорядженні досить солідну матеріальну основу. Однак дивуватися не довелося, оскільки під цим ім'ям на ринку було представлено відразу велику кількість моделей різних типорозмірів для:

  • легкових транспортних засобів;
  • вантажних автомобілів;
  • мікроавтобусів та інших машин.

Замовити гуму Старфаєр (Starfire) автомобілісти прагнуть по різних причин. Комусь подобається той факт, що надійність і зносостійкість продукції підкріплюються випробуваннями. Хтось цінує експлуатаційні показники та комфорт на дорозі, які дані покришки здатні забезпечити. А комусь подобаються ціни на автошини Starfire, що відносять продукцію до розряду бюджетної, незважаючи на те, що якість моделей дуже висока.

Starfire в Україні

Цей бренд представляє свою продукцію в нашій країні не перший рік.
І поступово кількість охочих купити шини Starfire в Україні лише
зростає. Саме тому ми пропонуємо вибрати необхідні покришки
Starfire в інтернет-магазині Допомога у цьому питанні, а також відповіді
на будь-які інші ви можете отримати у наших консультантів. Ми надішлемо ваш
замовлення відразу після його оформлення, оскільки автомобільна гума
Starfire у Києві зберігається на нашому складі.

Нагору