Шины Tigar

1 2
Tigar
Tigar

Одним із шинних підприємств, що мають велику та цікаву історію, є виробник шин Tigar, який з'явився у першій половині ХХ століття, в Сербії. Дана назва з сербської мови перекладається як "Тигр". Не відомо, чи малося на увазі те, що компанія має намір зайняти своє місце також швидко і стрімко, як тигр біжить за здобиччю чи ні. Але можна сказати, що саме так і відбувався її розвиток.

Історія компанії Tigar

Завод Tigar був заснований в 1935 році в місті Пірот, розташованому на території Сербії Спочатку він займався виготовленням технічних виробів з гуми, орієнтуючись ринку та запити споживача. Компанія планомірно розвивалася, пропонуючи покупцям різну продукцію із гуми. Автомобільні шини компанія почала випускати більш ніж через 20 років після свого заснування.

Замовити гуму Тайгер (Tigar) автовласники змогли лише 1959 року року. Саме тоді було збудовано та запущено в роботу ще один завод, виробничі цехи якого були налаштовані саме на випуск автомобільних покришок. Випуск автомобільних шин нарощувався вражаючими темпами. Вже до 1964 року з конвеєрів цього заводу щорічно сходило понад півтора мільйони екземплярів. Незважаючи на такі значущі показники, керівництво Tigar не зупинялося на досягнутому. Як результат – у наші дні ця кількість перевалила за чотири мільйони.

У сімдесятих роках ХХ століття каталог шин Тайгер (Tigar) поповнився кардинально новими моделями радіального типу. В цілому, можна відзначити, що в це десятиліття відбулося кілька подій, які вплинули на розвиток підприємства. А саме:

  • у 1972 році випускаються радіальні шини;
  • у 1974 році досягається угода про співпрацю з BF Goodrich із США.

Покупців залучають не лише інновації, задіяні у виробництва та ціни на автошини Tigar.

Продукція Tigar в Україні

Ви можете придбати шини Tigar в Україні, оформивши замовлення на нашому сайті. Покришки Tigar в інтернет-магазині порадують вас чудовим асортиментом, що включає всілякі типорозміри. Також вас приємно здивують ціни. Ми ведемо лояльну цінову політику, що є можливим завдяки прямій співпраці з виробником. Замовлення прийде досить швидко, тому що автомобільна гума Tigar у Києві зберігається складі.

Нагору