Шины Toyo

1 2 3 4 5
Toyo
Toyo

Японія завжди славилася якістю продукції, що випускається. Незважаючи на те, що держава займає малу територію, вона є високорозвиненим, у тому числі і з технічного погляду. Якщо на купується товар значиться напис «Made in Japan», то можна бути твердо впевненим у його бездоганній якості. Винятків – ні. Автомобілі, побутова техніка, мультимедійне обладнання та навіть автомобільні покришки, що випускаються в Японії, мають великий успіх на зарубіжних ринках. Як, наприклад, покришки відомої компанії Toyo, яка розпочала свою діяльність ще у першій половині 20-го століття.

Історія японського бренду Toyo

Виробник шин Toyo був заснований у нелегкий для країни час, роки Другої світової війни. А якщо бути точнішим – 1943-го. Вже через два роки компанія отримала назву Toyo, під якою ми знаємо її й донині. Розвиток бренду здійснювався дуже стрімко. Курс було взято на асортимент та бездоганну якість продукції. Пропозиції нового гравця на ринку автомобільної гуми були оцінені за гідності. І вже незабаром чимало автомобілістів прагнули замовити гуму Тойо (Toyo), бажаючи «взути» свій транспортний засіб бездоганне «взуття».

У 1966 році на території США з'явилося перше офіційне представництво цієї компанії. Середина 70-х років ХХ століття була відзначена активним розширенням фірми Toyo на ринку Європи, а також Австралії. У 1987 році спільне з китайськими колегами японське керівництво Toyo створило нове підприємство. Проте, вже у 2002 році японці стають його повноправними власниками. А у 2004 завершується будівництво заводу компанії на території США, що виводить виробничий етап на абсолютно інший рівень.

Не можна сказати, що ціни на автошини Toyo відносять продукцію до числа економ варіантів. Однак, це цілком природно, якщо врахувати той факт, що покришки розробляються переважно для легкових транспортних засобів класу люкс. Протектор абсолютно будь-якої гуми, яку можна знайти, відкривши каталог шин Тойо (Toyo), забезпечить:

  • підвищений рівень комфорту під час руху;
  • рівну та тиху їзду;
  • відмінний рівень зчеплення на мокрому дорожньому покритті;
  • економію палива через те, що гума має мале опір коченню.

У нашій країні автомобілі класу люкс є у великому кількості. Тому купити шини Toyo в Україні, щоб відчути всі переваги комфортабельної їзди, хочуть багато автомобілістів.

Бренд Toyo у нашому магазині

Покришки Toyo в інтернет-магазині ви можете замовити, оформивши заявку всього в кілька кліків мишкою. Якщо ж ви не визначилися з тим, яка саме гума вам потрібна – наші консультанти готові надати допомога у вигляді порад, рекомендацій або відповідей на запитання. Ви отримаєте замовлену продукцію найближчим часом, оскільки автомобільна гума Toyo зберігається на нашому складі.

Нагору