Шины Tunga

Tunga
Tunga

Високоякісні автомобільні покришки у наш час виробляються не тільки в європейських чи азіатських країнах, а й на території колишнього Радянського Союзу. У нашій країні, як і в сусідніх, працює чимало компаній, гума яких може конкурувати з західними товарами. Так, наприклад, широко відомий виробник шин Tunga пропонує своїм покупцям чудовий асортимент, гідне якість та прийнятні ціни.

Про бренд Tunga

Російський холдинг ТОВ «Сибур російські шини» знає багато хто автомобілісти. Він володіє декількома брендами, випускає достатньо пристойну продукцію, яка показує добрі результати на дорогах країн СНД. Саме цьому холдингу належить бренд Tunga.

Слід зазначити, що, незважаючи на факт приналежності бренду даному холдингу, сама по собі компанія Tunga має можливість самостійно здійснювати розробку та виробництво автомобільної гуми. Каталог шин Тунга (Tunga) дозволяє зацікавити водіїв найрізноманітніших транспортних засобів. Завдяки цьому в Російській Федерації займає трохи більше ніж 20% шинного ринку. Успіх на батьківщині сприяв збільшенню експорту. На сьогодні обсяг експортної продукції складає п'яту частину загального обсягу виробництва. Замовити гуму Тунга (Tunga) бажають автомобілісти із п'ятдесяти різних країн. Такі вражаючі показники – це результат багаторічної та скрупульозної роботи інженерів підприємства

Шини Tunga мають чимало конструктивних особливостей, але одна варта особливої ​​уваги. Йдеться про комбінований брекер, складовими якого є:

  • металокорд;
  • екрануючий шар.

Завдяки цьому шина отримує додатковий захист від ймовірних пошкоджень на трасі, які можуть статися, якщо колесо автомобіля наїжджає на великий камінь або, навпаки, провалюється в яму.

Ціни на автошини Tunga також приємно побачать. І це ще одна з причин, через які купити шини Tunga в Україні хочуть водії, керуючі різними транспортними засобами.

Tunga у нашому магазині

Покришки Tunga в інтернет-магазині представлені різноманітними типорозмірами. Тому, незалежно від того, яке у вас транспортний засіб, наші консультанти зможуть підібрати найбільше відповідну модель. Ми доставимо продукцію швидко, оскільки автомобільна гума Tunga у Києві зберігається на складі.

Нагору