Шины Uniroyal

Uniroyal
Uniroyal

Виробник шин Uniroyal, а якщо бути точнішим – виробники, мають досить довгу історію, яка почалася ще в наприкінці дев'ятнадцятого століття. Йдеться про двох незалежних шинних підприємствах, одне з яких розташоване на території Америки, друге - в Європі. Компанії співіснували незалежно до середини ХХ століття, коли, об'єднавшись у єдине підприємство, створили першокласний бренд, відомий у всьому світі.

Про бренд Uniroyal

Об'єднання американської компанії US Rubber та бельгійського підприємства Englebert відбулося 1958 року. Цей рік вважається роком основи бренду Uniroyal. Складно зараз сказати, чи ставився метою при об'єднанні досягнутий у наш час результат, але те, що він більш ніж вартий уваги – незаперечний факт. Покришки Uniroyal по праву визнані найкращими шинами для їзди мокрим дорожнім покриттям. Замовити гуму Уніроял (Uniroyal) вважають за краще в першу чергу водії країн, у яких дощова погода не є чимось незвичним.

У свій час бренд Uniroyal був найкращим на світовому ринку з усіх компаній, які займаються розробкою інноваційних технологій з метою створення саме аква-гуми. Таким він залишився й у наші дні. на сьогоднішнього дня немає підприємства, яке могло б похитнути його лідерство у цьому питанні. Каталог шин Уніроял (Uniroyal) представляє асортимент, що включає пропозиції для:

  • легкових автомобілів;
  • легковантажних;
  • мікроавтобусів та інших.

Лідерству наших днів передувала серйозна та плідна робота у цьому напрямку. Значним в історії бренду є 1969, коли на ринок вийшла справді дощова шина, що отримала назву Rally 180. А в 1987 році це шинне підприємство виробник авто Opel називає постачальником 1986 року.

Ціни на автошини Uniroyal як тішили на початку епохи цього бренду, так і продовжують радувати в наші дні. Продукція актуальна у Америці, Європі, країнах колишнього Союзу.

Uniroyal в Україні

Якщо ви хочете купити шини Uniroyal в Україні – ви знаходитесь у потрібному розділі нашого сайту. Покришки Uniroyal в інтернет-магазині мають привабливу вартість, так як ми працюємо безпосередньо з виробником. Консультанти завжди допоможуть вам зробити вибір. Автомобільна гума Uniroyal у Києві зберігається на нашому складі. Тому, вам не доведеться довго чекати на замовлення.

Нагору