Шины Vredestein

Vredestein
Vredestein

Не можна сказати, що виробник шин Vredestein з'явився в роки, сприяють розвитку нового підприємства. Скоріше навпаки. Чому так, стане ясно трохи пізніше. Однак, незважаючи на труднощі, з якими стикався даний концерн, його керівництво змогло не просто зайняти ринкову нішу, але й зробити продукцію дуже популярною та затребуваною.

Історія бренду Vredestein

Компанія Vredestein була створена у 1946 році спільними зусиллями Америки та Голландії. Це був перший рік після закінчення другої світової війни та економіка багатьох країн буквально лежала в руїнах. Тим не менш, незабаром після будівництва заводу автомобілісти змогли замовити гуму Фредештайн (Vredestein). Щоправда, поки що тільки на легкові транспортні засоби.

Розвиток нового підприємства ускладнювався також тим, що на шинному ринку були більш серйозні, вагомі конкуренти, чия продукція на той момент вже не потребувала представлення. Однак, і це не змогло перегородити керівникам підприємства шлях до успіху їхнього дітища.

В арсеналі Vredestein були певні фактори, завдяки яким каталог шин Фредештайн (Vredestein) повільно, але впевнено наповнювався новими пропозиціями, попит на які невпинно зростав. До числа таких факторів, в першу чергу, слід зарахувати голландську якість автомобільної гуми. Воно було широко відоме і компанія робила все можливе, щоб її продукція відповідала цьому рівню. По-друге, чимало зусиль доклали маркетологи для того, щоб гума мала попит. Та й, зрештою, розробки інженерів компанії позитивно відбилися на її репутації та затребуваності продукції. Зрештою підприємство змогло потіснити гігантів, розширивши ринок збуту на десятки країн.

У наш час ця компанія вже широко відома і продовжує підтримувати марку, забезпечуючи:

  • гідний асортимент;
  • перша класна якість;
  • доступні ціни на автошини Vredestein.

Vredestein в Україні

Якщо ви хочете купити шини Vredestein в Україні, наші консультанти будуть раді допомогти вам з вибором, а також дадуть відповіді питання. Покришки Vredestein в інтернет-магазині приємно здивують, як асортиментом, так і цінами. Порадує і швидкість доставки, оскільки автомобільна гума Vredestein у Києві зберігається на нашому складі.

Нагору