Шины Yokohama

1 2 3
Yokohama
Yokohama

Виробник шин Yokohama - це відома японська компанія, продукція якої складає гідну конкуренцію автомобільним покришкам з Європи, Америки та СНД. У десятках країн пропозиції цієї компанії знаходять свого покупця, який не розчаровується в зробленому виборі. Підприємство Yokohama має досить довгу історію, протягом якої невпинно вкладалися кошти в розвиток технологій.

Про бренд Yokohama

Роком заснування японського шинного концерну є 1917. Проте, замовити гуму Йокогама (Yokohama) автомобілісти змогли лише починаючи з 1919 року. Розвиток виробництва не припинявся. І це дало свої плоди. На компанію звернули увагу автомобільні гіганти Японії. А саме, Nissan та Toyota. Було проведено переговори, підписано угоди і, починаючи з 30-х років ХХ століття, гума Yokohama встановлювалася на автомобілі даних виробників у процесі збирання.

Більше того, покришки Yokohama вважав за краще купувати сам імператор. І компанія набула статусу його офіційного постачальника. Можна сказати, що це був запрошення, що дозволяє зайняти свою нішу в шинному бізнес. Компанія розвивалася настільки стрімко, що незабаром її офіційні представництва виникли інших країнах. на сьогодні вони є в:

  • США;
  • Німеччини;
  • Австралія;
  • Канаді.

Робота підприємства була побудована керівництвом таким чином, щоб каталог шин Йокогама (Yokohama) ні на крок не відставав від конкурентів, пропонуючи споживачам великий вибір якісної продукції. З кожним роком, з початку експортних поставок, обсяги товару, що йде в інші країни зростали.

Згодом не тільки японські виробники автомобілів стали купувати гуму Yokohama, встановлюючи її як базову, на свої транспортні засоби, а й італійські (Fiat), французькі (Peugeot). Сьогодні кількість корпорацій, що випускають авто і віддають перевагу використовувати гуму Yokohama як базову, більше десятка.

Окрім якості привертає увагу і цінова політика компанії. Ціни на автошини Yokohama цілком доступні.

Yokohama в Україні

Ми пропонуємо вам купити шини Yokohama в Україні, що постачаються з заводу-виробника. Покришки Yokohama в інтернет-магазині приємно здивують як вартістю, так і асортиментом. Правильний вибір допоможуть здійснити наші консультанти. Автомобільна гума Yokohama у Києві є на складі, тому ви отримаєте своє замовлення достатньо швидко.

Нагору